Sidebar

BMX kluba “Tālava/ VBSS” sportists Mikus Strazdiņš aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja uzvaras Francijas kausa BMX riteņbraukšanā septītā un astotā posma sacensībās.

Francijas kausa BMX riteņbraukšanā sacensību posmi tradicionāli pulcē kuplu dalībnieku skaitu ne tikai no Francijas, bet arī apkārtējām valstīm. Aizvadītās nedēļas nogalē notika septītā un astotā posma sacensības. Junioru vīru grupā starp 76 dalībniekiem bija arī BMX kluba “Tālava/ VBSS” sportists Mikus Strazdiņš.

Gan sestdien, gan arī svētdien valmierietis iekļuva lielajā finālā. Kā vienā, tā arī otrā dienā, aizvadot pārliecinošus braucienus, trenera Olafa Lakuča audzēknim izdevās izcīnīt uzvaras.

Jau šīs nedēļas nogalē Strazdiņš, tāpat kā vairāki citi Latvijas sportisti, Itālijas pilsētā Veronā startēs Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā septītā un astotā posma sacensībās. Kopvērtējumā pēc sešiem posmiem junioru konkurencē Mikus, kurš tāpat kā Vineta Pētersone šobrīd treniņus aizvada Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības centrā, ieņem otro vietu. 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew