Sidebar

Sestdien un svētdien Norvēģijas pilsētā Sandes norisināsies UEC Eiropas kausa BMX sezonas noslēdzošie divi posmi, kuros startēs arī 16 Latvijas sportisti. Pirms pēdējā posma kopvērtējuma līderi ir juniors Mikus Strazdiņš un B15/16 grupas braucējs Edvards Glāzers.

Eiropas kauss BMX riteņbraukšanā noslēdzas ar posmiem Norvēģijas pilsētā Sandes. Tālā atrašanās no Rietumeiropas nav palikusi nepamanīta. Kopumā posmiem reģistrēti tikai ap 200 dalībniekiem. Neskatoties uz to, uz Norvēģiju devās 16 Latvijas sportisti, no kuriem vairāki saglabā augstas pozīcijas savās vecuma grupās.

Sestdien un svētdien sacensības sāksies vien 15:30 pēc Latvijas laika , bet lielie fināli gaidāmi ap 17:10. Vairākās vecuma grupā izšķirsies kopvērtējuma uzvarētāju liktenis. Kopvērtējuma rezultātu augšgalā atrodas arī vairāki mūsu valsts sportisti.

Elites vīru grupā Norvēģijā startēs četri Latvijas sportisti – Edžus Treimanis, Rihards Veide, Kristens Krīgers un Kristaps Vekša. Kopvērtējumā sestajā vietā ir Veide, bet Treimanis seko uzreiz aiz viņa.

Junioru vīru grupā uz starta redzēsim kopvērtējuma līderi Miku Strazdiņu, kurš ir tuvu triumfam sezonas kopvērtējumā. Viņa pārsvars pār otrajā vietā esošo Kevinu van de Groendālu no Nīderlandes sasniedz 40 punktus. Meiteņu junioru konkurencē pieteiktas divas mūsu sportistes – Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska. Vineta kopvērtējumā atrodas augstajā otrajā vietā, kamēr Vanesa ir septītajā pozīcijā.

Jāizceļ arī B15/16 grupa. Šeit no Latvijas startēs pieci sportisti – Edvards Glāzers, Justs Lapiņš, Markuss Valdmanis, Rolands Pommers un Mārtiņš Meļķis. Kopvērtējumā pirmo vietu ieņem Glāzers, kurš par 25 punktiem apsteidz Rosu Kullenu no Lielbritānijas. Jāpiebilst, ka M25+ amatieru grupā uzvaru jau nodrošinājis Viesturs Morozs no "Matrix. BMX team Latvia").

Komandu vērtējumā trešo vietu ieņem “RF Monum” komanda, devītā ir “BMX Mārupe”, bet 15. pozīcija “Matrix. BMX team Latvia”. 

Seko video tiešraidei no noslēdzošajiem Eiropas kausa posmiem portālā sportacentrs.com. Abas dienas pāraide sāksies pulksten 15:30. 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew