Sidebar

Sestdien Madonā esošajā Smeceres sila BMX trasē notiks Latvijas BMX kausa otrais no kopumā trijiem posmiem. Sacensību sākums gaidāms pulksten 13:00. Tikmēr svētdien turpat notiks “Smeceres sila” kausa izcīņas sacensības. Foto: Sanda Tūtere. 

Tuvojas rudens, kas nozīmē arī aktīvās Latvijas BMX sacensību sezonas noslēguma daļu. Mēneša sākumā Saldū lieliskā atmosfērā tika aizvadīts Latvijas BMX kausa pirmais posms, bet aizvadītajā nedēļā Rīgā notika Baltijas jūras kausa sacensības, kuras ar savu klātbūtni pagodināja arī divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs. Šīs nedēļas nogalē Latvijas BMX saime pulcēsies Madonā, kur notiks Latvijas BMX kausa otrā posma sacensības un “Smeceres sila” kausa izcīņa.

Latvijas BMX kauss Madonā sestdien sāksies pulksten 13:00, kad gaidāmi pirmie priekšbraucieni. Tikmēr galvenā cīņa par uzvarām 11 dažādās vecuma un meistarības grupās sāksies pēc pulksten 15:00. Vairākas vecuma grupas veidotas atšķirīgāk nekā “SMScredit.lv BMX čempionātā”. Galvenais uzsvars tiek likts uz bērnu un jauniešu kategorijām, tomēr sevi apliecināt būs iespēja arī elites un junioru grupas sportistiem. Pirmajā posmā, kas notika Saldū, uzvaru elites un junioru grupā izcīnīja šī gada Eiropas čempionāta piektās vietas ieguvējs Edžus Treimanis.

Svētdien no pulksten 11:00 Madonā sāksies “Smeceres sila” kausa izcīņas sacensības, kas arī sola aizraujošu un spraigu cīņu dažādās vecuma un meistarības grupās.

Latvijas BMX kauss šajā gadā norisinās trijos posmos. Bez Saldus un Madonas pomiem, sacensības notiks arī Vecpiebalgā. Latvijas BMX sacensību sezona noslēgsies 23. septembrī, kad Smiltenē tiks aizvadīts Latvijas Riteņbraukšanas federācijas kausa sacensības.

Latvijas BMX kausa kalendārs:

26.08 – Madona

09.09. – Vecpiebalga

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew