Sidebar

3.-4. februārī pasaules vadošie skeitborda un BMX frīstaila sportisti spēkiem mērosies Tallinā, Igaunijā. Grandiozās sacensības “Simple Session” ir pielīdzināmas sava veida pasaules čempionātam skeitparku sporta veidu pārstāvjiem. Latvijas vadošie sportisti kvalificējās īpašu atlases sacensību ietvaros, kas norisinājās Rīgā – iekštelpu skeitparkā “Monsterparks”.

21. un 22. oktobrī skeitparkā “Monsterparks” norisinājās lielākās sezonas noslēguma sacensības skeitparku sporta veidiem „WINTER KICKOFF 2017”. Šoreiz sacensības ne tikai atzīmēja sezonas noslēgumu, bet arī bija pēdējās sacensības šajā skeitparkā, jo “Monsterparks” jau šoziem plāno mainīt savu atrašanās vietu.

Kopā visos pārstāvētajos sporta veidos dalībnieku skaits sasniedza 240. Visās vecuma grupās bija vērojama braucēju izaugsme un pozitīva savstarpējā konkurence. Gan skeitborda, gan BMX frīstaila profesionāļu grupas pārstāvji pārsteidza skatītājus un citus braucējus ar skeitparkā vēl neredzētiem trikiem. Ceļazīmi uz “Simple Session 2018” izcīnīja trīs latviešu skeitbordisti – Rūdolfs Rorbahs, Kārlis Bogustovs un Artūrs Bogdanovičs.

BMX Freestyle sacensības norisinājās 2 dažādās disciplīnās – Street un Park. BMX Park disciplīnā, kur raksturīga liela amplitūda, kā arī riskanti un akrobātiski triki, ielūgumu piedalīties “Simple Session 2018” saņēma pieredzējušie sportisti no Saldus – Romāns Gorovojs un Dāvis Līcītis. BMX Street disciplīnā, kas īpaša ar tehniski ļoti sarežģītām un virtuozām triku kombinācijām, sevi lieliski pierādīja un sacensībām Igaunijā kvalificējās Krists Kaņuks no Kuldīgas un 16 gadus jaunais Mareks Kuhaļskis no Rīgas. Jāuzsver, ka šobrīd Mareks ir pats jaunākais dalībnieks gaidāmajā čempionātā Tallinā un viens no Latvijas daudzsološākajiem jaunajiem BMX frīstaila talantiem.

Simple Session ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 17 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu un vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Atgādinām, ka augusta izskaņā pie Brīvības pieminekļa īslaicīgi tika uzstādīts 800 m2 liels skeitparks un aizvadīts ekskluzīvs ekstrēmo sporta veidu pasākums “Simple Summer Session Riga”. Šāda mēroga ekstrēmo sporta veidu pasākums Rīgā norisinājās pirmo reizi un vairākiem tūkstošiem skatītāju klātienē deva iespēju iepazīties ar sporta veidiem, kas nu jau ir iekļauti Olimpisko spēļu oficiālajā programmā. Grandiozo notikumu pie Brīvības pieminekļa klātienē vēroja vairāki tūkstoši skatītāju, savukārt tiešraidē tas bija skatāms visā pasaulē un pulcēja vairākus desmitus tūkstošu plašu auditoriju.

Ieejas biļetes uz “Simple Session 2018” jau iespējams iegādāties Biļešuserviss kasēs un mājaslapā: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/cits/simple-session-18-52533/

Foto atskats no “WINTER KICKOFF 2018” 1. dienas: //www.flickr.com/photos/149041312@N04/shares/b9EcXP">https://www.flickr.com/photos/149041312@N04/shares/b9EcXP>

Foto atskats no “WINTER KICKOFF 2018” 2. dienas: //www.flickr.com/photos/149041312@N04/shares/LsWwkC">https://www.flickr.com/photos/149041312@N04/shares/LsWwkC>

Video atskats no “WINTER KICKOFF 2018”: https://youtu.be/D8hybyi90sg

Brīvi pieejama foto izlase presei no “Simple Session 2017” Tallinā:
https://www.flickr.com/photos/simplesession/albums/72157676722001873

Brīvi pieejama foto izlase presei no “Simple Summer Session 2018” Rīgā: 

https://www.flickr.com/photos/simplesession/albums/72157685698427963

Relīzi sagatavoja:

Toms Siliņš

Simple Summer Session Press Latvia

 

 

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew