Sidebar

Latvijas BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone aizvadītās nedēļas nogalē startēja divās Francijā pilsētā Sentetjēnā notiekošajās UCI C1 kategorijas starptautiskajās BMX sacensībās. Pētersone mērojās spēkiem sieviešu elites un junioru meiteņu apvienotajā konkurencē, kur svētdien notiekošajās “Indoor BMX se Saint Etienne” sacensībās finišēja astotajā vietā. Foto: BMX Emotions.

BMX sezonas noslēgumā divas UCI C1 kategorijas sacensības aizvadītās nedēļas nogalē uzņēma Francijas pilsētas Sentetjēnas iekštelpu trase. Šeit norisinājās jau par tradīciju kļuvušās “Trophee des Nations” un “Indoor BMX de Saint Etienne” sacensības, kas pulcēja virkni augsta līmeņa Francijas, kā arī apkārtējo valstu BMX sportistus.

Sieviešu elites un junioru meiteņu apvienotajā grupā startēja arī šī gada Pasaules junioru čempionāta bronzas medaļniece, kā arī Eiropas vicečempione Vineta Pētersone. “Thrill Factory/ Smiltenes BJSS” sportiste bija viena no kopumā 39 sportistēm.

Sestdien notikušajās “Trophee des Nations” sacensībās latviete, pēc sekmīgi aizvadītiem priekšbraucieniem un ceturtdaļfināla, bija spiesta no tālākas cīņas izstāties pusfinālā, bet par uzvarētāju kļuva pazīstamā francūziete Aksele Etjēna.

Svētdien notika “Indoor BMX de Saint Etienne” sacensības. Pētersone uzvarēja priekšbraucienus, kā ceturtdaļfinālu. Lieliski trenera Ģirta Kātiņa audzēkne veica arī pusfinālu, tajā paliekot nepārspēta. Lielajā finālā Vineta nedaudz aizkavējās startā, pirmajā taisnē esot ceturtajā vietā. Cenšoties uzlabot savas pozīcijas, mūsu sportiste pēc kontakta ar konkurenti, zaudēja uzņemto tempu. Finišā iegūta astotā vieta. Arī otrajā dienā uzvarēja Aksele Etjēna.

Vīriem, kur Latvijas pārstāvji nebija pārstāvēti, pirmajā dienā uzvarēja Silveins Andrē, bet svētdien triumfu guva Romain Mahieu.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew