Sidebar

Ventspils pilsētas domē šodien parakstīts būvdarbu līgums par BMX slēgtās ziemas treniņbāzes izveidi pie Ventspils 2. vidusskolas, Kuldīgas ielā 65. Pirmajā kārtā tiks atjaunota vidusskolas sporta zāle un tās palīgtelpas, savukārt otrajā kārtā izbūvēs BMX slēgto ziemas treniņbāzi, vēsta Kurzemes pilsētas pašvaldība. Foto: Aivars Austers.

 Blakus vidusskolai tiks izbūvēta jauna BMX slēgtā ziemas treniņbāze, kura primāri tiks veidota sporta skolas “Spars” riteņbraukšanas sporta veida BMX audzēkņu vajadzībām. Pašlaik, vēsajā laikā, izglītojamie trenējas Ventspils 2. vidusskolas sporta zālē, kā arī Olimpiskā centra “Ventspils” manēžā, savukārt reizi nedēļā BMX audzēkņi brauc uz Rīgu, lai trenētos ar velosipēdiem. Uzbūvējot slēgto ziemas treniņbāzi, nodarbības ziemas laikā būtiski tiks atvieglotas.

BMX ziemas treniņbāzē atradīsies 40 metrus gara trase ar 4 braukšanas celiņiem, kurā jaunie BMX braucēji varēs trenēties sacensībām. Tāpat būs pieejami pārvietojami trases moduļi, starta estakāde ar starta barjeru un tās pacelšanas mehānismu, kā arī velosipēdu novietošanas statīvi, velosipēdu trenažieri un darba galds velosipēdu remontam.

Būvdarbi kopumā izmaksās 1 198 797 eiro, no kuriem 292 378 ir paredzēti Ventspils 2. vidusskolas sporta zāles un tās palīgtelpu remontam, savukārt 906 419 eiro – jaunās BMX ziemas treniņbāzes būvniecībai, kas tiek finansēta no Valsts budžeta līdzekļiem.

Izmantota: sportacentrs.com informācija.

 

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew