Sidebar

Četri Latvijas BMX sportisti šīs nedēļas nogalē Kānas pilsētā startēs divās Francijas čempionāta sacensībās “Open BMX” un “Indoor BMX”, kam piešķirta UCI C1 kategorija. Uz starta redzēsim dāmu elites sportisti Vinetu Pētersoni, kamēr junioru puišu grupā tāpat kā iepriekšējos divos posmos startēs Rinalds Jānis Kārkliņš, Edvards Glāzers un Markuss Valdmanis.

Straujiem soļiem tuvojas Eiropas kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā, kas nedaudz vairāk kā pēc mēneša startēs Itālijas pilsētā Veronā. Tikmēr šīs nedēļas nogalē Francijā turpināsies vietējais čempionāts. Francijas un citu valstu sportisti pulcēsies Kānas pilsētā esošajā slēgtajā trasē uz divām UCI C1 kategorijas sacensībās – “Open BMX” un “Indoor BMX”.

Tāpat kā janvāra beigās aizvadītajos iepriekšējos divos posmos, arī šajos dalībnieku vidū būs kopumā četri Latvijas BMX sportisti. Dāmu konkurencē uz starta redzēsim elites vecuma grupas pirmgadnieci Vinetu Pētersoni (“Smiltenes BJSS/ Thrill Factory”). Trenera Ģirta Kātiņa audzēkne iepriekšējos divos posmos sacensības noslēdza pusfinālā. Pirmajā sacensību dienā elites dāmas startēs vienā konkurencē ar juniorēm un M17+ grupas amatierēm, kamēr otrās dienas sacensībās elites dāmās mērosies spēkiem vienā kategorijā ar juniorēm. UCI punkti gan elites sportistēm tiks dalīti atsevišķi.

Uz citu sportista fona sevi apliecināt centīsies arī trīs Latvijas juniori – Rinalds Jānis Kārkliņš, Edvards Glāzers (abi “Tālava/ VBSS”) un Markuss Valdmanis (Ventspils “Spars”). Iepriekšējos posmos sevi vislabāk izdevās apliecināt trenera Olafa Lakuča audzēknim Kārkliņam, kurš junioru konkurencē ieguva desmito vietu. Pirmajā dienā juniori cīnīsies vienā konkurencē ar elites vīriem un M17+ grupas amatieriem, bet otrajā dienā mērosies spēkiem tikai savas grupas vērtējumā.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew