Sidebar

Šīs nedēļas sestdienā Jelgavā esošajā Zemgales Olimpiskā centra BMX trasē no pulksten 13:00 sāksies “SMScredit.lv BMX čempionāta” otrais posms, kurā ātrākie tiks noskaidroti 19 dažādās vecuma un meistarības grupās. Svētdien turpat gaidāmas Jelgavas atklātā čempionāta sacensības. Foto: Sanda Tūtere. 

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā gaidāmi lieliski laika apstākļi. Sporta cienītāji aicināti doties uz Jelgavu, kur gaidāmas aizraujošas BMX sacensības. Sestdien Zemgales Olimpiskā centra trasē norisināsies pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla – “SMScredit.lv BMX čempionāta” – otrais no kopumā septiņiem posmiem. Sacensības risināsies BMX kluba “Mītavas kumeļi” mājvietā. Tieši no šī kluba nāk tādi Latvijā labi zināmi braucēji kā – Kristens Krīgers un Vanesa Buldinska.

Otrajā posmā ātrākie sportisti tiks noskaidroti kopumā 19 dažādās vecuma grupās puišiem un meitenēm. Dalībnieku vidū būs BMX braucēji ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm. Sacensību sākums gaidāms no pulksten 13:00, kad sāksies priekšbraucieni. Tikmēr izšķirošā cīņa par godalgām visās grupās sāksies pēc pulksten 15:30.

Svētdien no pulksten 11:00 Zemgales Olimpiskā centra trasē gaidāmas Jelgavas atklātā čempionāta sacensības, kas arī sola aizraujošu un sportiski azartisku cīņu. Sesto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.

“SMScredit.lv BMX čempionāta” sestajā sezonā iekļauti kopumā septiņi posmi, kas visas sezonas garumā norisināsies dažādās Latvijas vietās. Sacensību seriāls, kurā piedalās dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas, orientēts uz bērnu, jauniešu, kā arī amatieru grupām. Tomēr katrā posmā par uzvaru sacentīsies arī elites un junioru apvienotās grupas sportisti. Pirmajā posmā elites un junioru apvienotajā grupā nepārspēts palika Helvijs Babris no “Māra Štromberga aģentūras/ Valmieras puikas AKSSC”.

  1. gada “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonas kalendārs:

12.05. – Jelgava

26.05. – Vecpiebalga

16.06. – Burtnieku novads (Avoti)

28.07. – Madona

11.08. – Saldus

25.08. – Rīga

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew