Sidebar

Sestdien un Svētdien Beļģijā norisināsies noslēdzošie divi UEC Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā posmi. Sacensībās startēs arī kopumā 35 dažāda vecuma un meistarības grupas Latvijas sportisti. Elites vīru konkurencē startēs iepriekšējā posmā trešo vietu izcīnījušais Mikus Strazdiņš.

UEC Eiropas kausā BMX riteņbraukšanā šajā sezonā iekļauti kopumā astoņi posmi, kas tiek aizvadīti četrās nedēļas nogalē. Līdz šim aizvadīti seši posmi, no kuriem katrā panākumus guvuši dažāda vecuma Latvijas BMX riteņbraucēji. Šīs nedēļas nogalē noslēdzošie divi posmi gaidāmi Beļģijas pilsētas Blegnijas trasē, kas Eiropas kausa sacensības uzņems pirmo reizi.

Dalībnieku vidū būs kopumā 35 dažāda vecuma un meistarības Latvijas BMX braucēji. Elites vīru konkurencē dalībnieku vidū būs “Tālava VBSS/ AKSSC” pārstāvis Mikus Strazdiņš, kurš sestā posma sacensībās sasniedza savu labāko rezultātu elites grupā, izcīnot trešo vietu.

Junioru grupā no mūsu valsts pārstāvjiem startēs UCI centrā treniņus aizvadošais Filips Krists Rozītis (“BMX Rīga/ RRS”), kā arī Edvards Glāzers, Rinalds Jānis Kārkliņš (abi “Tālava/ VBSS”) un Markuss Valdmanis (Ventspils “Spars”). Starp favorītiem savās grupās būs arī Mikus Freimanis, Viesturs Morozs, Klāvs Lisovskis, kā arī virkne mūsu jaunāko grupu braucēji.

Pirms šī posma kopvērtējumā no Latvijas braucējiem līderi savās grupās ir Mikus Freimanis, (B13 grupā) Niks Rožukalns (B15 – 16) un Viesturs Morozs (M25+). Otrais M25+ konkurencē pašlaik ir Klāvs Lisovskis. Komandu vērtējumā ceturtajā vietā atrodas “Stay Strong Latvia”, 14. pozīcija “BMX Rīga” vienībai, kamēr 19. vieta “BMX Yess Team Marupe” sportistiem.

Abās dienās sacensības sāksies no pulksten 09:50 pēc Latvijas laika, kad trasē dosies jaunāko grupu braucēji. No pulksten 12:45 sacensības ar priekšbraucieniem sāks vecāko jauniešu, amatieru, junioru un elites sportisti. Izšķirošie braucieni tikmēr gaidāmi no pulksten 15:15.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew