Sidebar

Piektdien pulksten 19:40 pēc Latvijas laika Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku sacensības pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā uzsāks elites un junioru grupu braucēji. Latvijas elites vīri – Kristens Krīgers, Edžus Treimanis un Helvijs Babris – iekļauti vienā priekšsacīkšu braucienā.

Latvijas jaunāko un amatieru grupu braucēji sekmīgi noslēguši dalību pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā. Kopumā mūsu sportisti izcīnījuši astoņas godalgas. Piektdien ar priekšsacīkstēm dalību pasaules čempionātā uzsāks arī elites un junioru braucēji.

Latviju elites konkurencē vīriem pārstāvēs Edžus Treimanis, Kristens Krīgers un Helvijs Babris. Elites dāmu grupā debiju pasaules čempionātos piedzīvos Vineta Pētersone, kamēr junioru puišu grupā no latviešiem uz starta redzēsim Filipu Kristu Rozīti, Edvardu Glāzeru, Rinaldu Jāni Kārkliņu un Markusu Valdmani.

Elites vīru grupā visi trīs mūsu sportisti iekļauti devītajā braucienā. Lielāko konkurenci latviešiem sagādās vadošie krievu braucēji, Jevgēņijs Komarovs un Aleksandrs Katješevs, kā arī kolumbietis Alberto Karloss Ramirezs. Pēc priekšsacīkstēm četri labākie katrā braucienā sestdien turpinās sacensības astotdaļfinālā.

Vineta Pētersone tikmēr startēs otrajā sieviešu elites priekšbraucienu grupā kopā ar pazīstamo jaunzēlandieti Sāru Volkeri un citām laba līmeņa sportistēm. Četras labākās dāmās no katra priekšsacīkšu brauciena turpinās sacensības ceturtdaļfinālā. Visi četri Latvijas junioru sadalīti dažādos braucienos. Arī šeit pēc priekšsacīkstēm sekos jau ceturtdaļfināli.

ONLINE REZULTĀTIEM SEKOT LĪDZI IESPĒJAMS  ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew