Sidebar

Sestdien Mārupē notiks Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Sacensību finālus un aktuālās intervijas tiešraidē no pulksten 15:30 translēs portāls “Sportacentrs.com”, bet ierakstā izšķirošos braucienus būs iespējams vērot arī “Sportacentrs.com” TV kanālā.

Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionāts vienās sacensībās norisināsies visām vecuma un meistarības grupām. Kuplo BMX saimi šīs nedēļas sestdienā uzņems BMX klubs “Mārupe”. Sporta līdzjutēji aicināti cīņu par Latvijas čempionāta godalgām noraudzīties klātienē. Pirmie priekšbraucieni sāksies no pulksten 13:00, bet lielie fināli gaidāmi 16:00.

Otro gadu pēc kārtas izšķirošajiem notikumiem klātienē būs iespēja sekot arī video tiešraidē, portālā “Sportacentrs.com”. Pārraides sākums paredzēts no pulksten 15:30, kad gaidāmas vairākas interesantas intervijas par un ap BMX riteņbraukšanu. No pulksten 16:00 tiešraidē būs iespējams vērot visus finālbraucienus, bet uzreiz pēc tiem gaidāmas aktuālās intervijas ar vadošajiem sportistiem.

Pārraidi ierakstā sestdien no pulksten 19:15 un svētdien no pulksten 20:00 būs iespējams vērot arī “Sportacentrs.com” TV kanālā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew