Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē 2017. gada 12. decembra LRF padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē 2017. gada 21. novembra LRF padomes sēdes protokolu, kurā publicēti izskatītie jautājumi un pieņemtie lēmumi. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) publicē 2017. gada 17. oktobra LRF padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) publicē 2017. gada 12. septembra LRF padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) publicē 2017. gada 8. augusta LRF padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) publicē 24. maija LRF padomes sēdes protokolu ar sēdē izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) publicē padomes sēdes ārkārtas protokolu ar sēdē izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem. Nākmamā LRF padomes sēde izsludināta šī gada 8. augustā. 

Publicējam Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes 27. aprīļa padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem.

Publicējam 2017. gada 21. marta LRF padomes sēdes protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē 24. februāra LRF padomes sēdes  protokolu ar izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem.

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
zzk logo1
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA

lvm