Sidebar

Sezona Kategorija Vieta
Lejupielādēt kalendāru
No Līdz Kategorija Nosaukums Grupa Vieta Org Kat. Rezultāti Nolikums www
08.10 08.10 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Kuldīgas novada sporta skolas sacensības velokrosā Visas Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola 4 Download file Download file Open link
24.02 24.02 Nacionālais BMX Latvijas BMX jaunatnes izlases kandidātu fiziskās sagatavotības sacensības Valmiera LRF Download file Open link
25.02 25.02 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Kurzemes reģiona jaunatnes šosejas un MTB riteņbraucēju vispārējās fiziskās sagatavotības sacensības Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola Download file Open link
18.03 18.03 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 1. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Dienvidāfrika (Stellenbosch) UCI Open link
24.03 25.03 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 1./2. posms Itālija (Verona) UEC Download file Open link
31.03 01.04 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 1./ 2. posms Francija (St-Quentin-en-Yvelines) UCI Open link
02.04 02.04 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 1. posms Visas Preikules nov., Kalēti, Kalētu Priediens RK Liepāja 3 Download file Download file Open link
04.04 04.04 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 1. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
04.04 31.10 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Bērnu un jauniešu riteņbraukšanas seriāls "Riteņvasara 2018" Rīga Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" 4 Open link
07.04 07.04 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas pilsētas sezonas atklāšanas atklātās sacensības individuālajā braucienā A,B,C,D Rīga (Biķernieki) RRS 4 Open link
11.04 11.04 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 2. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
14.04 14.04 Nacionālais MTB Velokross Baloži 1. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
14.04 15.04 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 3./4. posms Beļģija (Zolder) UEC Download file Open link
14.04 14.04 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa 1. posms - ITT B,C,D Dobele LRF Download file Download file Open link
14.04 14.04 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 1. posms - individuālais brauciens Visas Apgulde RSK Tandēms 3 Download file Download file Open link
14.04 15.04 Starptautiskais MTB Eiropas čempionāts MTB Downhill Elite, Juniori Portugāle (Lousa Coimbra) UEC Open link
15.04 15.04 Nacionālais MTB MySport Tomes MTB maratons Visas Tome Biedrība Sporta klubs MySport 4 Download file Open link
15.04 15.04 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 2. posms - grupas brauciens Visas Kroņauce RSK Tandēms 2 Download file Download file Open link
18.04 18.04 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 3. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
21.04 22.04 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 1. posms MTB Downhill Elite, Juniori Horvātija (Losinj) UCI Open link
21.04 21.04 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 1. posms Visas Ventspils LRF Download file Download file Open link
22.04 22.04 Nacionālais BMX Ventspils BMX kauss Visas Ventspils BMX klubs Ventspils Spars Download file Download file Open link
22.04 22.04 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 1. posms Visas Cēsis - Valmiera Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
22.04 22.04 Starptautiskais MTB Eiropas čempionāts MTB maratonā Elite Itālija (Spilimbergo) UEC Open link
25.04 25.04 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 4. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
28.04 28.04 Nacionālais MTB Velokross Baloži 2. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
28.04 29.04 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 5./6. posms Nīderlande (Kampen) UEC Download file Open link
28.04 29.04 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Jāņa Baukša piemiņas kauss Visas Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola/ LRF 3 Download file Download file Open link
29.04 29.04 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 1. posms Visas Ventspils Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
01.05 01.05 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 2. posms Visas Priekules nov., Gramzda RK Liepāja 3 Download file Open link
02.05 02.05 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 5. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
04.05 04.05 Nacionālais šosejas Neatkarības dienas velobrauciens Jūrmalā Visas Jūrmala SIA Alpha Baltic Sport 4 Open link
05.05 06.05 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 3./4. posms Nīderlande (Papendal) UCI Open link
06.05 06.05 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 2. posms Visas Smiltene Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
09.05 09.05 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 6. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
10.05 10.05 Nacionālais šosejas FILTER Velokausa 1. posms šosejas riteņbraukšanā Visas Jūrmala Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
10.05 10.05 Nacionālais MTB FILTER Velokausa 1. posms MTB riteņbraukšanā Visas Tiks precizēts Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
12.05 12.05 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 2. posms Visas Jelgava LRF Download file Download file Open link
12.05 13.05 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 5./6. posms Beļģija (Zolder) UCI Open link
12.05 12.05 Nacionālais MTB Daugavpils velokross 2018 Visas Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase (Daugavpils) Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte 3 Download file Open link
13.05 13.05 Nacionālais MTB MTB velobrauciens Apkārt Burtnieku ezeram 2018. Visas Vecate Biedrība Sporta klubs Sportlat 1 Download file Open link
13.05 13.05 Nacionālais BMX Jelgavas atklātais čempionāts BMX Visas Jelgava BMX klubs Mītavas kumeļi Download file Download file Open link
13.05 13.05 Nacionālais MTB Priekules MTB velomaratons 2018 Visas Priekule RK Liepāja 2./3. Download file Download file Open link
13.05 13.05 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa 2. posms - kritērijs B,C,D Kuldīga LRF Download file Download file Open link
14.05 14.05 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa kopvērtējums pēc 2. posma A,B,C,D Kuldīga LRF Download file Open link
16.05 16.05 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 7. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
18.05 20.05 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 2. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Vācija (Albstadt) UCI Open link
19.05 19.05 Nacionālais MTB Velokross Baloži 3. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
19.05 20.05 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 7./8. posms Beļģija (Blegny) UEC Download file Open link
20.05 20.05 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 3. posms Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
23.05 23.05 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 8. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
24.05 24.05 Nacionālais šosejas FILTER Velokausa 2. posms šosejas riteņbraukšanā Visas Garkalne Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
24.05 24.05 Nacionālais MTB FILTER Velokausa 2. posms MTB riteņbraukšanā Visas Tiks precizēts Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
25.05 27.05 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 3. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Čehija (Nove Mesto na Morave) UCI Open link
26.05 26.05 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 3. posms Visas Vecpiebalga LRF Download file Download file Open link
26.05 26.05 Nacionālais MTB 66NORTH Saldus MTB maratons Apkārt Ciecerniekam Visas Saldus BMX klubs Ozolēni 4 Open link
26.05 26.05 Nacionālais MTB Carnikavas pavasara ZIBENS velobrauciens Visas Carnikava Carnikavas sporta centrs 3 Download file Open link
27.05 27.05 Nacionālais BMX Vecpiebalgas novada kauss BMX Visas Vecpiebalga BMX klubs Vecpiebalga Download file Open link
27.05 27.05 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta kopvērtējums pēc 3. posma Vecpiebalga LRF Download file Open link
27.05 27.05 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 2. posms Visas Tukums Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
30.05 30.05 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 9. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
02.06 03.06 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 2. posms MTB Downhill Elite, Juniori Lielbritānija (Fort William) UCI Open link
02.06 02.06 Nacionālais šosejas Valkas četrcīņa 2018 - šosejas riteņbraukšana Visas Valka Valkas novada dome 1 Download file Open link
02.06 02.06 Nacionālais MTB Pierīgas novadu 2018. gada sporta spēles MTB riteņbraukšanā Baldone (Riekstukalns) Mārupes sporta centrs 4 Download file Open link
02.06 02.06 Nacionālais MTB Mārupes novada sacensības MTB - LIbera kauss Visas Jaunmārupe Mārupes sporta centrs 4 Download file Open link
02.06 02.06 Nacionālais MTB Ķeguma MTB maratons Visas Ķegums Latvijas Kalnu Riteņbraukšanas Attīstības Centrs 4 Open link
03.06 03.06 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 3. posms Visas Priekule, Valta birzs RK Liepāja 3 Download file Open link
03.06 03.06 Nacionālais šosejas Toyota Rīgas velomaratons Visas Rīga Igo Japiņa sporta aģentūra 2 Open link
05.06 09.06 Starptautiskais BMX UCI Pasaules čempionāts BMX Azerbaidžāna (Baku) UCI Open link
06.06 06.06 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 10. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
07.06 07.06 Nacionālais šosejas FILTER Velokausa 3. posms šosejas riteņbraukšanā Visas Jūrmala Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
07.06 07.06 Nacionālais MTB FILTER Velokausa 3. posms MTB riteņbraukšanā Visas Tiks precizēts Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
09.06 10.06 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 3. posms MTB Downhill Elite, Juniori Austrija (Leogang) UCI Open link
09.06 09.06 Nacionālais šosejas Jūrmalas velomaratons Visas Jūrmala SIA KT Agency Open link
10.06 10.06 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 3. posms Visas Pļaviņas Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
13.06 13.06 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 11. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
16.06 16.06 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 4. posms Visas Burtnieku novads (Avoti) LRF Download file Download file Open link
16.06 16.06 Nacionālais MTB Latvijas čempionāts velotriālā Visas Ugāle Triāla klubs Karters/ LRF Open link
16.06 16.06 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa 3. posms - grupas brauciens B,C,D Cēsis LRF Download file Download file Open link
17.06 17.06 Nacionālais BMX Burtnieku novada kauss Visas Burtnieku novads (Avoti) BMX klubs Tālava Download file Download file Open link
17.06 17.06 Nacionālais MTB Latvijas čempionāts MTB maratonā Juniori/ Elite/ Cycling for all/ Master Madona Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF Augstākā Download file Download file Open link
17.06 17.06 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa kopvērtējums pēc 3. posma A,B,C,D Cēsis LRF Download file Open link
17.06 17.06 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 4. posms - Latvijas čempionāts MTB maratonā Visas Madona Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
20.06 20.06 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 12. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
26.06 26.06 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 13. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
28.06 28.06 Nacionālais šosejas Latvijas čempionāts individuālajā braucienā Visas Rīga (Biķernieki) LRF Augstākā Download file Download file Open link
30.06 01.07 Starptautiskais BMX Baltic Sea Cup 1. posms Visas Igaunija (Tallin) Spot of Tallin Download file Download file Open link
30.06 30.06 Nacionālais šosejas Latvijas čempionāts grupas braucienā Sievietes, A, B Talsi LRF Augstākā Download file Download file Open link
01.07 01.07 Nacionālais šosejas Latvijas čempionāts grupas braucienā Elite, Master, CFA Talsi LRF Augstākā Download file Download file Open link
04.07 04.07 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 14. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
06.07 08.07 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 4. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Itālija (Val Di Sole) UCI Open link
06.07 08.07 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 4. posms MTB Downhill Elite, Juniori Itālija (Val Di Sole) UCI Open link
07.07 07.07 Nacionālais BMX Latvijas čempionāts BMX Visas Mārupe LRF Download file Download file Open link
07.07 07.07 Nacionālais šosejas Čempionu kauss 2018 Juniori/ Elite/ Cycling for all/ Master Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola 1 Download file Download file Open link
08.07 08.07 Nacionālais BMX Mārupes BMX kauss Visas Mārupe BMX klubs Mārupe Download file Download file Open link
08.07 08.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 4. posms Visas Talsi Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
11.07 11.07 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 15. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
12.07 15.07 Starpatutiskais šosejas Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā Juniori, U23 Čehija (Olomouc) UEC Open link
13.07 15.07 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 5. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Andora (Vallnord) UCI Open link
13.07 15.07 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 5. posms MTB Downhill Elite, Juniori Andora (Vallnord) UCI Open link
13.07 15.07 Starptautiskais BMX UEC Eiropas čempionāts Juniori un Challange grupas Francija (Sarrians) UEC Download file Open link
14.07 14.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa 4. posms - grupas brauciens B,C,D Talsi LRF Download file Download file Open link
15.07 15.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa kopvērtējums pēc 4. posma A,B,C,D Talsi LRF Download file Open link
15.07 15.07 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 5. posms Visas Kuldīga Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
19.07 19.07 Nacionālais šosejas FILTER Velokausa 4. posms šosejas riteņbraukšanā Visas Garkalne Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
19.07 19.07 Nacionālais MTB FILTER Velokausa 4. posms MTB riteņbraukšanā Visas Tiks precizēts Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 3 Open link
20.07 21.07 Starptautiskais MTB Eiropas čempionāts velotriālā Elite, Juniori Šveice (Moudon) UEC Open link
21.07 21.07 Nacionālais MTB Velofestivāls Pāri Piebalgas kalniem Visas Jaunpiebalga Jaunpiebalgas novada dome 4 Download file Open link
21.07 21.07 Nacionālais MTB Līvānu MTB maratons Visas Līvāni Līvānu MTB maratons 2 Download file Download file Open link
21.07 21.07 Nacionālais MTB Dateks.lv Latvijas čempionāts MTB XCO krosā Visas Ikšķiles novads LRF Augstākā Download file Download file Open link
22.07 22.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 5. posms Visas Smiltene Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
26.07 28.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas kauss daudzdienu braucienā jauniešiem B Rīga RRS 4 Download file Open link
26.07 29.07 Starptautiskais MTB Eiropas čempionāts MTB XCO krosā Juniori, U23 Austrija (Graz - Stattegg) UEC Open link
28.07 28.07 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 5. posms Visas Madona LRF Download file Download file Open link
29.07 29.07 Nacionālais BMX Smeceres sila kauss Visas Madona BMX klubs Madona Download file Download file Open link
29.07 29.07 Nacionālais šosejas Ķekavas velomaratons Visas Ķekava SIA Alpha Baltic Sport 1 Open link
29.07 29.07 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta kopvērtējums pēc 5. posma Madona LRF Download file Open link
02.08 07.08 Starpatutiskais šosejas Eiropas čempionāts treka riteņbraukšanā Elite Lielbritānija (Glasgow) UEC Open link
04.08 04.08 Nacionālais BMX Valmieras Grand Prix Visas Burtnieku novads (Avoti) BMX klubs Tālava Download file Download file Open link
04.08 04.08 Nacionālais šosejas MSĢ kauss - Latvijas čempionāts kalnā braukšanā Visas Sigulda MSĢ riteņbraukšanas nodala/ LRF 2 Download file Open link
04.08 05.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa 5. posms B,C,D Sigulda LRF Download file Download file Open link
05.08 05.08 Nacionālais BMX Latvijas meistars/ Valdeko kauss klubu komandām Visas Burtnieku novads (Avoti) BMX klubs Tālava Download file Download file Open link
05.08 05.08 Nacionālais MTB Latvijas čempionāts MTB Downhill disciplīnā Visas Sigulda LKRA/ LRF 4 Download file Open link
05.08 05.08 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 6. posms Visas Cēsis Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
05.08 12.08 Starpatutiskais šosejas Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā Elite Lielbritānija (Glasgow) UEC Open link
06.08 06.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Cerību kausa kopvērtējums pēc 5. posma A,B,C,D Sigulda LRF Download file Open link
07.08 07.08 Starptautiskais MTB Eiropas čempionāts MTB XCO krosā Elite Lielbritānija (Glasgow) UEC Open link
08.08 08.08 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 16. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
10.08 12.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 6. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Kanāda (Mont - Sainte - Anne) UCI Open link
10.08 12.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 6. posms MTB Downhill Elite, Juniori Kanāda (Mont - Sainte - Anne) UCI Open link
10.08 11.08 Starptautiskais BMX UEC Elites Eiropas čempionāts BMX Elite Skotija (Glasgow) UEC Open link
11.08 11.08 Nacionālais šosejas Liepājas velomaratons Visas Liepāja SIA KT Agency Open link
11.08 11.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 6. posms Visas Saldus LRF Download file Download file Open link
12.08 12.08 Nacionālais BMX Saldus kauss BMX Visas Saldus BMX klubs Ozolēni Download file Open link
12.08 12.08 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 6. posms Visas Talsi Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
13.08 13.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta kopvērtējums pēc 6. posma Saldus LRF Download file Open link
15.08 15.08 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 17. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
18.08 19.08 Starptautiskais MTB 24h MTB Baltic cup Zilie kalni, Ikšķile Briedis Bedrē Brikšķināja BDR Open link
18.08 18.08 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 4. posms Visas Liepāja, Beberliņi RK Liepāja 3 Download file Open link
18.08 19.08 Nacionālais MTB Baltijas čempionāts 24h MTB Visas Zilie kalni, Ikšķile BDR Briedis bedrē brikšķināja 4 Open link
19.08 19.08 Nacionālais šosejas Latvijas velosvētki Olainē Visas Olaine SIA Alpha Baltic Sport 3 Open link
21.08 24.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Zemgales kauss daudzdienu velobraucienā junioriem A,B Dobele, Tērvete, Auce RSK Tandēms Download file Download file Open link
22.08 22.08 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 18. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
24.08 26.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 7. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Francija (La Bresse) UCI Open link
24.08 26.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 7. posms MTB Downhill Elite, Juniori Francija (La Bresse) UCI Open link
24.08 24.08 Starpatutiskais šosejas Baltic Chain tour daudzdienu velobrauciena Latvijas posms Elite, U23 Tiks precizēts Igo Japiņa sporta aģentūra Open link
25.08 25.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 7. posms Visas Rīga LRF Download file Download file Open link
25.08 25.08 Nacionālais MTB Valkas četrcīņa 2018 - MTB riteņbraukšana Visas Valka Valkas novada dome 2 Open link
25.08 25.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs 40. bērnu un ģimeņu veloturnīrs Rīga Tehniskās jaunrades nams Annas 2 4 Open link
26.08 26.08 Nacionālais BMX Rīgas kauss Visas Rīga BMX klubs Rīgas Favorīts Download file Download file Open link
26.08 26.08 Nacionālais MTB Velokross Sēlijas pērle Visas Gārsene Veloklubs Līvāni 4 Open link
26.08 26.08 Nacionālais šosejas FILTER Velokausa fināls šosejas riteņbraukšanā Visas Ainaži-Majaka-Ainaži Latvijas Riteņbraukšanas asociācija 1 Open link
27.08 27.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta kopvērtējums pēc 7. posma Rīga LRF Download file Open link
29.08 29.08 Nacionālais šosejas Vipsport veloapļi 19. posms Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
02.09 02.09 Nacionālais MTB Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens - MTB distance Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 2 Open link
02.09 02.09 Nacionālais šosejas Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens - šosejas sporta distance Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 1 Open link
04.09 09.09 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB XCO krosā Elite, U23, Juniori Šveice (Lenzerheide) UCI Open link
04.09 09.09 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB Downhill Elite, Juniori Šveice (Lenzerheide) UCI Open link
08.09 08.09 Nacionālais BMX BMX 30 gadu sacensības Visas Jelgava LRF Download file Download file Open link
08.09 08.09 Nacionālais MTB Mārupes novada sacensības - MTB Libera kauss Visas Jaunmārupe Mārupes sporta centrs 4 Open link
08.09 08.09 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 7. posms Visas Ape Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./3. Open link
09.09 09.09 Nacionālais BMX Baltic Sea Cup 2. posms Visas Jelgava BMX klubs Valmieras puikas Download file Download file Open link
09.09 09.09 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 3. posms - grupas brauciens Visas Dobele RSK Tandēms 2 Download file Download file Open link
09.09 09.09 Nacionālais šosejas Visvalža Bozuļa piemiņas brauciens Visas Dobele RSK Tandēms 4 Download file Open link
09.09 09.09 Nacionālais MTB Carnikavas rudens ZIBENS riteņbrauciens Visas Carnikava Carnikavas sporta centrs 3 Open link
10.09 10.09 Starptautiskais BMX Baltic Sea Cup kopvērtējums pēc 2. posma Jelgava BMX klubs Valmieras puikas Download file Open link
14.09 15.09 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB maratonā Elite Itālija (Auronzo Di Cadore) UCI Open link
15.09 15.09 Nacionālais MTB Velokross Baloži 4. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
15.09 15.09 Nacionālais MTB Daugavpils novada MTB maratons 2018 Visas Svente (Daugavpils novads) Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte 3 Download file Open link
15.09 15.09 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 5. posms Visas Priekules nov., Bunka, Izriedes muiža RK Liepāja 3 Download file Open link
16.09 16.09 Starptautiskais MTB Sigulda Cup 2018 Visas Sigulda Siguldas Sporta serviss UCI Download file Open link
22.09 22.09 Starptautiskais BMX Baltic Sea Cup 3. posms Visas Somija (Helsinki) Helsinku BMX klubs Download file Open link
23.09 23.09 Nacionālais MTB SEB MTB maratona 7. posms Visas Ikšķile Igo Japiņa sporta aģentūra 1./3. Download file Open link
23.09 30.09 Starpatutiskais šosejas Pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā Elite, U23, Juniori Austrija (Innsbruck - Tirol) UCI Open link
26.09 26.09 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas pilsētas sezonas noslēguma atklātās sacensības individuālajā braucienā A,B,C,D Rīga (Biķernieki) RRS 4 Open link
29.09 30.09 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 7./8. posms Argentīna (Santiago del Estero) UCI Open link
29.09 29.09 Nacionālais MTB Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 4. posms - velokross Visas Dobele RSK Tandēms 2 Download file Download file Open link
30.09 30.09 Nacionālais MTB Kūku MTB Maratons Visas Kūku pagasts Veloklubs Līvāni 2 Download file Open link
01.10 12.10 Starptautiskais BMX Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles Argentīna (Buenos Aires) IOC Open link
06.10 06.10 Nacionālais MTB Jūrmalas MTB velomaratons Visas Jūrmala SIA Alpha Baltic Sport 1./3. Open link
06.10 06.10 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 6. posms Visas Embūte RK Liepāja 3 Download file Open link
07.10 07.10 Nacionālais MTB Velokross Baloži 5. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
07.10 07.10 Nacionālais MTB Kuldīgas novada sporta skolas sacensības velokrosā Visas Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola 4 Download file Open link
14.10 14.10 Nacionālais MTB Baldones MTB meistarsacīkstes Visas Baldone MB Sport 3 Download file Download file Open link
20.10 20.10 Nacionālais MTB Kuldīgas novada un Goldingen cycling club čempionāts velokrosā Visas Kuldīga Goldingen cycling cluc 4 Download file Download file Open link
28.10 28.10 Nacionālais MTB Saldus Velokross Visas Saldus BMX klubs Ozolēni 4 Open link