Sidebar

Sestdien Mārupes novada Jaunmārupē visas dienas garumā notiks vērienīgā SEB MTB maratona noslēdzošais posms. Dalībnieku vidū būs arī divi Latvijas labākie kalnu riteņbraucēji – Pasaules kausa ieguvējs U23 grupā Mārtiņš Blūms un viņa komandas biedrs no “ZZK” vienības Arnis Pētersons. Tiešraidē sacensības jau no plkst. 12.00 varēs vērot tiešraidē gan Sportacentrs.com TV kanālā, gan internetā - Sportacentrs.com. Foto: Reinis Hofmanis.

Tikai nepilnas divas dienas atlikušas līdz Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla – SEB MTB maratona – lielajam finālposmam, kas sestdien notiks Mārupes novada Jaunmārupē. Visas dienas garumā gaidāmas aizraujošas cīņas četros dažādos braucienos –  azartiskajās “Rasēns” bērnu, prestižajā “Toyota Hybrid”, vērienīgajā “Virši – A”, kā arī “Mammadaba” veselības distancēs.

Pulksten 12:00 notikumiem no Jaunmārupes pieslēgsies arī Sportacentrs.com TV kanāls un portāls “Sportacentrs.com”, lai tiešraidē pārraidītu svarīgākos notikumos no starta un finiša zonas, kā arī trases.

Pulksten 12:00 starta šāviens tiks dots “Toyota Hybrid” distancei, kuras garums šajā reizē būs 40,8 kilometri. Dalību noslēdzošajā sezonas posmā apstiprinājuši Latvijas labākie kalnu riteņbraucēji. Uz starta līnijas redzēsim šī gada Pasaules kausa ieguvēju MTB Olimpiskajā krosā U23 vecuma grupā Mārtiņu Blūmu, kā arī viņa komandas biedru no “ZZK” vienības Arni Pētersonu. Arnis šosezon starptautiskajās sacensībās aizvadīja pirmo gadu elites vīru konkurencē.

Visticamāk jau čempiona godā uz starta varēs iziet Dmitrijs Sorokins no “Rietumu banka – Rīga” vienības, jo viņa tuvākais sekotājs Oskars Muižnieks šajā posmā neplāno startēt, pilnībā koncentrējies uz gatavošanos jaunajai biatlona sezonai. Tālākie sekotāji no Dmitrija atpaliek pārāk tālu. Dāmām čempiones titulu Ikšķiles posmā nodrošinājusi Katrīna Kipure no “ZZK” vienības.

Lielāka intriga gaidāma labākā jaunā braucēja vērtējumā, kur par “Bosch” līdera kreklu cīnās “Patria Bottecchia” pārstāvis Rolands Zarītis un “ZZK” vienības pārstāvis Kārlis Tone. Komandām kopvērtējumā līderi ir “ZZK” vīri, kas arī Mārupes posmā būs galvenie favorīti. Otrajā vietā seko “Rietumu banka – Rīga”, bet trešie ir “Patria Bottecchia” sportisti.

Neierastā laikā, pulksten 12:15, sacensības uzsāks “Virši – A” distances braucēji. Arī šeit jāveic 40,8 kilometru gara distance. Kopvērtējuma triumfus pirms šī posma jau kā nodrošinājuši Jānis Priževoits (“Volkswagen Komerctransports – Veloprofs.lv”) un Beate Kovegere (“EMU”). Otrais vīru konkurencē šobrīd ir pēdējo divu gadu čempions Gints Jakovels no “KS Sporta kluba”, bet trijnieku noslēdz Ģirts Cirvelis no “Subaru AD REM Auto”).

Spraiga cīņa solās būt arī komandu vērtējumā. Šeit pirms pēdējā posma līderu godā ir “Hawaii  Express Filter” vienība, kam seko Kaspara Stupeļa un Induļa Bikšes pārstāvētā “Sportland Bottecchia”, bet trešie ir “Subaru AD REM Auto” riteņbraucēji.

Pēc sasniegtā finiša dalībniekiem svētku atmosfēru radīs grupas “Otra puse” koncerts, bērniem būs iespējas izklaidēties piepūšamajās atrakcijās. Gaidāmi arī citi pārsteigumi. Visa informācija par SEB MTB Mārupes posmu atrodama mājaslapā velo.lv.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew