Sidebar

Publicēts jaunākais Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB rangs pēc aizvadītā SEB MTB maratona finālposma. Vīriešu konkurencē čempiona titulu nodrošinājis “MySport veikals” komandas sportists Lauris Purniņš, bet uz otro vietu pakāpies viņa komandas biedrs Raivis Zīmelis. Komandām, kur uzvaru garantējusi “Patria – Bottecchia” vienība, spraiga cīņa ranga noslēdzošajās sacensībās būs par vietu sadalījumu no otrās līdz ceturtajai vietai. Foto: Agnis Melderis.

Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezonā notikušas jau 26 no 27 sacensībām. Aizvadītajā nedēļā Jaunmārupē tika aizvadīts SEB MTB maratona noslēdzošais posms. Sacensības izcēlās ar to, ka distanču garums “Virši – A” un “Toyota Hybrid” braucienos bija identisks – 40,8 kilometri. Jāatzīmē, ka trase bija dubļiem bagāta, ko izbaudīja ikviens SEB MTB maratona Mārupes posma dalībnieks. Pēc aizvadītā posma notikušas arī vairākas izmaiņas amatieru MTB rangā.

VĪRIEŠU RANGS:

Vīriešu rangā pavisam oficiāli par sezonas ranga čempionu kļuvis “MySport veikals” komandas sportists Lauris Purniņš, kurš Jaunmārupē starp amatieru licenču īpašniekiem bija otrais aiz sava komandas biedra Raivja Zīmeļa. Kā jau to varēja prognozēt, Zīmelis, kurš atšķirībā no tuvākajiem konkurentiem nebija sasniedzis ranga ieskaiti (17 aizvadītas sacensības), pakāpās no trešās uz otro vietu. Sezonā kopumā Raivim 1985 punkti. Uz trešo vietu noslīdēja “Patria – Bottecchia” pārstāvis Kārlis Baltacis, kurš jau sakrājis ranga ieskaiti un punktu ražu papildināja par 70. Kopumā Baltača rēķinā 1945 punkti, kas garantē trešo pozīciju sezonas noslēgumā.

Ceturto vietu rangā saglabā “Baldones velokomandas” pārstāvis Edgars Brigmanis, kurš SEB MTB noslēguma posmā starp amatieriem ieguva piekto lielāko punktu skaitu. Piektajā vietā atrodas “Volkswagen – Veloprofs.lv” sportists Jānis Priževoits, kurš Jaunmārupē startēja “Virši – A” distancē. Tikmēr no devītās uz sesto vietu sezonas beigās spēja pakāpties “Patria – Bottecchia” pārstāvis Edgars Krūmiņš, bet viņa komandas biedrs Rolands Zarītis ir septītais.

SIEVIEŠU RANGS:

Dāmu MTB amatieru rangā sezonas čempiones tituls jau labu laiku ir Ingrīdas Šmites rokās. “Sportlife.lv” pārstāve arī Jaunmārupē bija labākā no amatierēm, uzlabojot kopējo punktu ražu par 95 punktiem. Sezonā Ingrīdai 2495 punkti. Otrā pozīcija rangā ir Lāsmai Ozolai no “Patria – Bottecchia” komandas, kura savu punktu skaitu no 2165 punktiem pēc Jaunmārupes sacensībām palielināja līdz 2305. Nesalaužamās dāmas statusu pilnā mērā apliecina Līga Actiņa, kura startējusi visās 26 ranga sacensībās. Kopumā viņai 2055 punkti. Labāko sešiniekā dāmu konkurencē atrodas arī Zanda Rutkovska no “ĀdažiVelo”, Anita Antone no “Baldones velokomandas” un Beate Kovgere no “EMU” vienības.

KOMANDU RANGS:

Arī pēc šī SEB MTB maratona posma notika izmaiņas komandu labāko sešiniekā. “Baldones velokomanda” spēja apsteigt “Subaru AD REM Auto” vienību un pakāpties uz sesto vietu. Uzvaru rangā jau kādu laiku garantējusi “Patria – Bottecchia”, kas arī Jaunmārupē palika nepārspēta. Otro pozīciju spēja saglabāt “Ebike Machine”, kas pēdējās sacensībās bija ceturtā starp amatieru komandām, tiesa trešajā vietā esošā “Volkswagen – Veloprofs.lv” spēja pietuvoties tikai par vienu punktu. “Ebike Machine” vīriem otrā vieta gan vēl nav nodrošināta, jo starpība pēdējās sacensībās ir atspēlējamas. Ceturto vietu saglabā Purniņa un Zīmeļa veidotā “MySport veikals” vienība, bet labāko piecinieku noslēdz “Hawaii Express Filter” vīri.

Notikumiem bagātā Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezona noslēgsies nākamās nedēļas sestdienā, 22. oktobrī, kad Dobelē notiks “Dobeles dzirnavnieks” seriāla noslēdzošais posms – velokrosa sacensības. Šeit tiks salikti pēdējie akcenti komandu cīņā, kā arī individuālajos vērtējumos vietās ārpus labāko trijnieka.

Rangs atrodams ŠEIT:

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew