Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē MTB izlases galvenā trenera Normunda Noteiko sastādītos 2017. gada sezonas jaunatnes rangus MTB riteņbraukšanā A, B un C grupām. Drīzumā tiks publicēts arī elites MTB rangs. Junioriem ranga pirmais numurs ir Artūrs Krasts, jauniešiem Arvo Godiņš, bet zēniem Ronalds Blumbergs. Foto: Agnis Melderis.

Tradicionāli riteņbraukšanas sezonas noslēgumā Latvijas MTB izlases galvenais treneris Normunds Noreiko sastāda rangus jaunatnes, kā arī elites grupām. Šajā rakstā piedāvājam aizvadītās sezonas MTB rangus C grupas zēniem, jauniešiem, kā arī junioriem. Rangā iekļautas Latvijas vadošās MTB Olimpiskā krosa un MTB maratona sacensības – “SEB MTB maratons”, “Vivus.lv MTB maratons”, “Gruzis acī”, “Sigulda Cup 2017”, kā arī Latvijas čempionāts MTB XCO krosā un MTB maratonā. Jauniešiem papildus tika vērtēti arī Latvijas Jaunatnes olimpiādes rezultāti.

JUNIORI:

Junioriem ranga pirmais numurs ir Latvijas čempions MTB XCO krosā un MTB maratonā Artūrs Krasts, kurš nopelnījis 224 punktus. “NN Sporta kluba/ RRS” pārstāvim otrajā vietā seko “KS Sporta kluba” pārstāvis Andris Romanovskis, kurš sezonā kopumā ticis pie 169 punktiem. Tikmēr ranga trešais numurs ir “Booking group team” braucējs Matīss Birzgalis, kurš bija labākais starp junioriem “Vivus.lv MTB maratona” posmos. Labāko sešiniekā rangā spējuši iekļūt arī Artis Bisnieks (“Sportlife.lv”), Kristofers Rungulis (“RRS/ Alfa”) un Endijs Ramanis (“Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme”).

JAUNIEŠI:

Jauniešiem daudz sīvākā cīņā rangā uzvarējis aizvadīto sezonu “RRS/ Grīva” komandā pavadījušais Arvo Godiņš. Talantīgais sportists triumfēja Latvijas čempionātā MTB maratonā un Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Kopumā Arvo tika pie 148 punktiem. Astoņus punktus viņam zaudēja “ZZK/ Cēsis” komandas sportists Rodžers Petaks, kurš Latvijas čempionātā bija otrais, bet uzrādīja gana stabilus rezultātus arī “SEB MTB” un “Vivus.lv MTB” maratonu posmos. Trešajā pozīcijā rangā atrodas “Sportlife.lv” pārstāvis Jēkabs Vītols, kurš Priekuļos finišēja otrajā vietā Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Labāko sešiniekā vietas izkaroja arī Ķekavas novada sporta skolas braucējs Elvijs Zommers, Kristiāns Belohvošciks no “Belo CP/ RRS” un Roberts Andersons (“RRS/ Grīva”).

C GRUPAS ZĒNI:

C grupas zēnu rangā pirmās divas vietas aizņem “KS Sporta kluba” pārstāvji – brāļi Blumbergi. Pirmais ar 195 punktiem ir Ronalds, bet otrais ar 153 punktiem Oskars. Abi brāļi startējuši visās ranga vērtējamajās sacensībās. Latvijas čempionātā Ronalds bija otrais, bet Oskars trešais. Uzriez aiz abiem brāļiem seko talantīgais šosejas un MTB sportists Mārtiņš Maslovs no “RRS/ Purvciems” vienības. Mārtiņš šosezon nestartēja “Vivus.lv MTB maratona” sezonā, bet uzvarēja Latvijas čempionātā MTB XCO krosā. Sezonā kopumā viņam 139 punkti. Labāko sešiniekā arī Toms Ķelderis (“RRS/ Purvciems”), Roberts Čukurs (RK “Liepāja”) un Ernests Eglītis (“Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme”). 

JUNIORU RANGS ATRODAMS ŠEIT:

JAUNIEŠU RANGS ATRODAMS ŠEIT:

C GRUPAS ZĒNU RANGS ATRODAMS ŠEIT:

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew