Sidebar

Svētdien Siguldā tiks aizvadīts Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla – SEB MTB maratona – sezona trešais posms. Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā velo.lv noslēgsies pusnaktī uz ceturtdienu. Sacensību centrs arī šajā gadā atradīsies Siguldas Spieķu parkā. Foto: Kaspars Garda.

Sigulda, pateicoties burvīgajai Gaujas senlejai, ir pateicīga vieta riteņbraukšanas sacensību rīkošanai. Šeit iespējams izveidot kāpumiem bagātas distances, kurās sevi apliecināt vārēs kā rūdīti velobraucēji, tā arī riteņbraukšanas iesācēji.

SEB MTB maratona trešo posmu pulksten 10:00 uzsāks jaunākie braucēji, piedaloties azartiskajos “Rasēns” bērnu braucienos. Atkarībā no vecuma grupas, mazie riteņbraucēji veiks no 300 līdz 1000 metriem garas distances, cīnoties par “Rasēns” līderu krekliņiem. Pēc finiša visus mazos pedāļu minēju sagaida pārsteigumu balvas.

Pulksten 12:15 tradicionālajā starta vietā – pļavā starp Gaujas tiltu un Gūtmaņa alu – sacensības uzsāks prestižā “Toyota Hybrid” distances dalībnieki, sacenšoties 57,7 kilometru garajā un kāpumiem bagātajā distancē. Līderu zaļajos krekliņos startēs Jānis Ozols (“ZZK”) un Ingrīda Šmite (“Baldones velokomanda”). Uzreiz pēc tam turpat startēs arī dabas baudītāji, kurus sagaida 22,1 kilometru gara distance pa gleznaino Gaujas senleju. Šajā braucienā piedalīsies arī zēnu un meiteņu grupas jaunie sportisti.

Dienas vērienīgākais starts tiks dots pulksten 13:30, kad 41,2 kilometru garajā distancē dosies “Virši – A” distances dalībnieki. Finišā šajā un iepriekšējos divos braucienos dalībniekus sagaida leģendārā Gaujas kalna pievarēšana, kura beigu daļā allaž ir daudz līdzjutēju, kas aktīvi atbalsta ikvienu riteņbraucēju. “Virši – A” distancē kopvērtējuma līderi pēc pirmajiem diviem posmiem ir – Toms Dinsbergs (“Hawaii Express – Scott”) un Santa Sanija Jurgena (“Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free”).

Iepriekšējā reģistrācija Siguldas posmam mājaslapā velo.lv turpināsies līdz pusnaktij uz ceturtdienu. Šeit arī pieejama visa informācija par dienas programmu un distanču kartes.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew