Sidebar

Karters komandas braucēji ar labiem panākumiem nedēļas nogalē startēja B.I.U. (Biketrial Pasaules apvienība) Eiropas čempionātā. Astoņi Karters braucēji startēja konkurencē ar vēl 51 braucēju no kopumā 11 valstīm. Tradicionāli ļoti spēcīgi mājinieki – Čehi. Daļai Latvijas braucēju šī bija pirmā pieredze starptautiskās augsta līmeņa sacensībās ārvalstīs. Daļai – pierasts starts ar augstiem mērķiem.

Aboslūti spēcīgāko grupā Latviju pārstāvēja Karters braucēji brāļi Ansis un Arvis Dermaki. Uzvara grupā pagājušā gada čempionam čeham Vaclavam Kolāram ar sapelnītu tikai vienu soda punktu. Arvis sīvā konkurencē tikai par vienu punktu piekāpās Francijas pārstāvim Nikolā Flerī (13 soda punkti). Arvim 14 soda punkti. Vecākais brālis Ansis 6.vietā starp spēcīgākajiem braucējiem.Ļoti labs sasniegums jaunākās grupas braucējam Robertam Anderšmitam, kurš Poussin grupā izcīnīja uzvaru ar astoņiem soda punktiem. Šajā pašā grupā 4.vietā Laurim Žuburam, kam šī sacensība bija pirmās ugunskristības uz lielās skatuves.

Junior grupā Reinis Atvars grūtās trasēs 7.vietā. Minime grupā Žanis Rībens 8.vietā un Daniels Žuburs 12.vietā. Benjamin grupā Rūdis Rībens 8.vietā. Vēl nebijis sasniegums bija arī Latvijas komandas otrā vieta komandu vērtējumā.

Kā nākošais pasākums gaidāms kluba Karters nozīmīgākais gada notikums velotriālā 16. Jūnijā Ugalē – Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) 2018.gada Latvijas čempionāts velotriālā, kur noskaidrosies šī gada čempions un kā favorīts šeit būs Arvis Dermaks. Tāpat 17.jūlijā Ugālē būs LaMSF Latvijas mototriāla čempionāta 2018.gada sezonas atklāšana ar 1.posmu un vienlaicīgi arī LRF Latvijas kausa velotriālā 1.posms.

Rezultāti

Elite

1.Vaclav Kolar, Karters, Latvija – 1 s.p.

2.Nicolas Fleury, Francija – 13 s.p.

3.Arvis Dermaks, Karters – 14 s.p.

6.Ansis Dermaks, Karters, Latvija – 41 s.p.

Junior

7.Reinis Atvars, Karters, Latvija – 80 s.p.

Minime

8.Žanis Rībens, Karters, Latvija – 58 s.p.

12.Daniels Žuburs, Karters, Latvija – 80 s.p.

Benjamin

8.Rūdis Rībens, Karters, Latvija – 80 s.p.

Poussin

1.Roberts Anderšmits, Karters, Latvija – 8 s.p.

4.Lauris Žuburs, Karters, Latvija – 23 s.p.

Informāciju sagatavoja: Kristaps Skudra (triāla kluba "Karters" prezidents).

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew