Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija sniedz skaidrojumu un informē par iespējām licencētajiem riteņbraucējiem startēt Latvijas čempionātā MTB maratonā, kas šīs nedēļas svētdienā SEB MTB maratona 4. posma ietvaros notiks Madonā. Foto: Agnis Melderis. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sadarbības partneriem 2018. gadā izveidojusi līdz šim nebijušu licenču lojalitātes programmu, kurā iekļauti 16 dažāda veida izdevīgi piedāvājumi. Starp tiem arī bezmaksas dalība Latvijas šosejas riteņbraukšanas, MTB maratona un MTB XCO krosa čempionātos.

Ja Latvijas šosejas un MTB XCO krosa čempionāti notiek atsevišķi un nav iekļauti citu sacensību programmā, tad MTB maratona čempionāts iekļauts SEB MTB maratona 4. posma ietvaros. Sacensības šīs nedēļas svētdienā notiks Madonā.

Lai pilnībā ievērotu licenču lojalitātes programmas būtību Latvijas Riteņbraukšanas federācija vienojusies ar organizatoriem par bezmaksas dalību sportistiem ar LRF licencēm. Jāņem gan vērā, ka, lai tiktu iekļautam SEB MTB maratona posma rezultātos un pretendētu uz apbalvošanu SEB MTB maratona vērtējumā, sportistam ir jāveic reģistrācija arī sacensību seriāla posmam.

Tiem licencētajiem dalībniekiem, kuri vēlas startēt tikai Latvijas čempionāta ieskaitē, tiks izsniegts dalībnieku numurs un čips. Pēc finiša dalībnieks tiks iekļauts Latvijas čempionāta rezultātos un pretendēs uz čempionāta godalgām.

Reģistrācija Latvijas čempionāta vērtējumam dalībniekiem, kuri nevēlas tikt iekļauti SEB MTB maratona posma vērtējumā, iespējama līdz šīs nedēļas ceturtdienas, 14. jūnija, pulksten 16:00. Pieteikums brīvā veidā jānosūta uz elektroniskā pasta adresi: toms@lrf.lv. Lūgums norādīt sekojošus datus: Vārds Uzvārds, Personas kods, Komanda, Elektroniskā pasta adrese un tālruņa numurs.

Licencētajiem dalībniekiem, kuri reģistrējušies SEB MTB maratona Madonas posmam, atsevišķa reģistrācija Latvijas čempionātam nav nepieciešama. Tā tiks veikta automātiski.

PRECIZĒTS NOLIKUMS atrodams ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew