Sidebar

Otrdien, 21. februārī, pulksten 18:00 “Capital Clinic Riga”, kas atrodas Duntes ielas 15a ceturtajā stāvā, notiks “Igo Japiņa sporta aģentūras” un “Veselības centa 4” kopīgi rīkots seminārs ikvienam riteņbraukšanas entuziastam par to, kā labāk sagatavoties 2017. gada sezonai. Pieteikšanās semināram līdz 20. februārim iespējama, rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz pieteikumi@velo.lv.

Lai informētu dažādas sabiedrības grupas par to, kā labāk sagatavoties jaunajai riteņbraukšanas sezonai, “Igo Japiņa sporta aģentūra” kopā ar partneriem rīko izglītojošos seminārus. Pirmais no tiem tika organizēts bērnu vecākiem un treneriem. Galvenā uzmanība tika veltīta bērnu fiziskajai sagatavotībai, par ko runāja pazīstamais treneris Helmuts Rodke.

Nākamās nedēļas otrdienā, 21. februārī, “Igo Japiņa sporta aģentūra” un “Veselības centrs 4” aicina uz otro bezmaksas semināru, kas šajā reizē piemērots būs kalnu un šosejas riteņbraukšana sacensību dalībniekiem, neatkarīgi no sasniegtajiem rezultātiem iepriekšējās sezonās.

Seminārā klātesošos uzrunās “Veselības centra 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” kardioloģe Sofija Ļebedeva, kura pievērsīs galveno uzmanību sirds slodzēm, pulsiem un slodžu testiem.

Par pareiza uztura lietošanu, vielmaiņas monitoringu un kalometriju stāstīs un padomus dos “Veselības centra 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” uztura speciāliste Guna Havensone.

Semināra īpašais viesis būs 2000. gada pasaules čempions, šobrīd Latvijas izlases galvenais treneris šosejas riteņbraukšanā Romāns Vainšteins, kurš dos padomus par taktiku sacensībām, kā arī treniņprocesu.

Riteņbraukšanas entuziasti tiek aicināti apstiprināt savu dalību, rakstot elektroniskā pasta adresi uz pieteikumi@velo.lv līdz 20. februārim. 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew