Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Talsu novada sporta skola aicina bērnus, kā arī jauniešus no Kurzemes uzsākt treniņus šosejas un MTB riteņbraukšanā Talsu novada sporta skolā, kur uz nodarbībām aicina ilggadējais treneris Gunārs Ķiepe.

Riteņbraukšanas klubs „Liepāja” aicina Liepājas un apkārtnes bērnus trenēties riteņbraukšanā trenera Viestura Zuzāna vadībā. Treniņi iesācējiem no 12 gadu vecuma notiek trīs reizes nedēļā. Liepāja ir ar senām un bagātām riteņbraukšanas tradīcijām.

smiltenes- -dLatvijas Riteņbraukšanas federācija, kā arī Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skola aicina bērnus un jauniešus – puišus un meitenes – uzsākt treniņus šosejas un MTB riteņbraukšanā Smiltenē. No šīs skaistās Vidzemes pilsētas nāk Olimpiskais medaļnieks Dainis Ozols, kā arī šī brīža profesionālis Gatis Smukulis.

kkolLatvijas Riteņbraukšanas federācija aicina Zemgales apkārtnes bērnus un jauniešu trenēties šosejas riteņbraukšanā. Treniņus piedāvā Dobeles novada sporta skola.

hhjkjgLatvijas Riteņbraukšanas federācija aizsāk jauno rubriku - treniņu iespējas riteņbraukšanā Rīgā un citos Latvijas reģionos. Kā piemie ar sevi iepazīstina Rīgas Riteņbraukšanas skolas/ Alfa nodaļa, kas darbojās Juglas un Teikas apkaimē.

tele2 velo 0612 8mmNedaudz vairāk par mēnesi atlicis līdz pirmajām Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensībām. Tomēr ikvienam interesentam vēl ir iespēja pieteikties treniņiem riteņbraukšanā. Rīgas un apkārtnes bērniem ir daudz iespējas, kur uzsākt savu riteņbraucēja karjeru. Trenēties 11 – 14 gadus vecos zēnus un meitenes aicina BJC „Daugmale” treneris Anatolijs Belozerovs.