Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs “Valmieras puikas” aicina Vidzemes puišus un meitenes uzsākt treniņus BMX riteņbraukšanā trenera Kristera Taima vadībā.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs "Ventspils Spars" aicina bērnus un jauniešus uzsākt treniņus BMX riteņbraukšanā Ventspilī. Aicinām iepazīties ar informāciju par treniņu iespējām.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina bērnus un jauniešu trenēties vienā no Latvijas aktīvākajiem un jaunākajiem BMX klubiem – „Mārupe”. Kluba trase ir ērti sasniedzama gan mārupiešiem, gan arī rīdziniekiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Smiltenes novada BMX klubs “Silvas Ziķeri” aicina Vidzemes bērnus un jauniešus uz BMX treniņiem Smiltenē. “Silvas Ziķeri” ir viens no senākajiem klubiem Latvijā, tradicionāli startējot visās lielākajās Latvijas BMX sacensībās. Klubu pārstāv arī pēdējo divu gadu Eiropas čempione Vineta Pētersone.

2013-06-11 bmx maris talavaBērnus un jauniešu trenēties aicina Valmieras BMX klubs "Tālava/ VBSS", kas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem BMX klubiem Latvijā.