Sidebar

Trešdienas vakarā Biķernieku trasē Rīgā atklāta EVELOSTORE.LV kausa izcīņas otrā sezona šosejas riteņbraukšanā. Pirmajā posmā dominēja šobrīd vienīgā pašmāju UCI licencētā komanda "Rietumu Banka-Rīga".

 Trešdienas vakarā Biķernieku trasē Rīgā atklāta EVELOSTORE.LV kausa izcīņas otrā sezona šosejas riteņbraukšanā. Pirmajā posmā dominēja šobrīd vienīgā pašmāju UCI licencētā komanda "Rietumu Banka-Rīga".

Pavasara drēgnumā uz starta līnijas bija sapulcējušies 107 dalībnieki, kas šādā plus četru grādu vēsumā ir solīds skaitlis. Klasiskais lielais aplis bija veicams 13 reizes, un jau otrajā aplī atrāvienā devās rietumu vīri: Armands Bēcis un šā brīža Eiropas MTB čempiona titula īpašnieks Pēters Prūss. Tikmēr peletonā sacīkstes norisinājās aktīvā gaisotnē ar daudz atrāvieniem. Sportisti centās aizbēgt no grupas vai vienkārši sasildīties, taču līdz diviem līderiem neviens tā arī neaizsniedzās, kaut arī lielā grupa strādāja jaudīgi. Abi bēgļi sacīkstes noslēdza plecu pie pleca, un finiša līniju kā uzvarētājs šķērsoja Bēcis.

Pirmā grupa sekoja pēc divām minūtēm un 40 sekundēm, un to pāri līnijai ieveda pērnā gada seriāla uzvarētājs Emīls Liepiņš, nodrošinot komandai pilnu goda pjedestālu. Turpat aiz muguras finišēja mūsu junioru izlases pārstāvis Kristers Ansons, kurš mēneša pirmajā pusē ar labu sniegumu un vietu labāko desmitniekā atzīmējās UCI 2.1 junioru sacīkstēs Vācijā. Pirmo sešinieku šoreiz noslēdza Dmitrijs Sorokins ("Rietumu Banka-Rīga") un Jānis Ozols ("ZZK"). Tikmēr lielais peletons ar Aināru Ķiksi ("Evelo Team") un Ulvi Horenu Korbergu ("NN Sporta Klubs") priekšgalā uzvarētājam piekāpās par trīs minūtēm un 13 sekundēm.

Pilns rezultātu saraksts apskatāms ŠEIT. Seriāla otrais etaps norisināsies 10. maijā Biķerniekos, kad riteņbraucēji sacentīsies individuālajā braucienā. Atkarībā no vecuma grupas, dalībniekiem būs jāveic divi vai trīs trases apļi. Šosezon kauss ietvers kopumā desmit posmus, to skaitā trīs velokrosa sacīkstes Salaspilī. Ar plašāku informāciju un nolikumu var iepazīties evelostore.lv.

 Foto:  Kaspars Suškevičs

Izmantotie resursi: evelostore.lv

 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew