Sidebar

Šī gada Latvijas čempionātu šosejas riteņbraukšanā uzņems Talsu un Baldones novadi. Prestižās sacensības, kas pulcēs visus labākos valsts riteņbraucējus, sāksies 21. jūnijā, kad Baldonē notiks individuālā brauciena sacensības. Grupas braucieni tiks aizvadīti 22. un 25. jūnijā Talsos un to apkārtnē. (Foto: Zigismunds Zālmanis)

Jūnija beigas ir laiks, kad lielākajā daļā pasaules riteņbraukšanas valstu notiek nacionālie čempionāti šosejas riteņbraukšanā. Turpinot popularizēt šosejas riteņbraukšanu Latvijas reģionus, šī gada valsts čempionāts norisināsies jaunās vietās – Talsu un Baldones novados. Valsts čempionāts ir vienīgās sacensības gadā, kad vienkopus tiek pulcēti visi labākie pašmāju šosejas riteņbraucēji.

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā startēs 21. jūnijā Baldonē. Pulksten 11:00 sacensības uzsāks vecāko “Master”, jauniešu puišu, kā arī junioru un jauniešu meiteņu grupu sportisti, veicot 15 kilometru garu individuālā brauciena distanci. Ap pulksten 12:30 sacensības turpinās “Cycling for all”, jaunāko “Master”, junioru vīru un elites sieviešu grupu pārstāvji. Tikmēr pirmās dienas kulminācija gaidāma no pulksten 14:15, kad cīņu par valsts čempiona titulu uzsāks U23 un elites vīri.

Dienu vēlāk Talsos startēs pirmie grupas braucieni. Pulksten 10:00 par valsts čempionāta godalgām 70,6 kilometru garajā distancē cīnīsies jauniešu un junioru meiteņu grupu sportisti. Pulksten 12:30 starta šāviens tiks dots junioru un sieviešu elites grupām. Šo kategoriju pārstāvji veiks 118,6 kilometru garu distanci ar startu un finišu Talsos.

Latvijas čempionāta kulminācija notiks svētdien, 25. jūnijā. Talsu pilsētas centrā pulksten 10:00 par valsts čempiona titulu cīņu uzsāks “cycling for all” un “master” grupu amatieru sportisti, veicot 70,6 un 30 kilometru garas distances. Pēc pulksten 12:00 sacensības uzsāks elites un U23 vīri. Paši ātrākie valsts riteņbraucēji mērosies spēkiem 182 kilometru garajā distancē, veicot divus lielos apļus no Talsiem līdz Sabilei, bet beigu daļā sportisti veiks piecus apļus Talsu pilsētas ielās. 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew