Sidebar

Trešdien Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” piektais posms. Tajā B, C un D grupu puiši, kā arī meitenes mērosies spēkiem grupas brauciena sacensībās. Pirmais starts gaidāms pulksten 15:00.

Aizvadīti pirmie četri no kopumā deviņiem Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” 2017. gada sezonas posmiem. Šajā gadā sacensības pulcē ne tikai jauniešu un vecākās grupas zēnu, kā arī meiteņu grupas sportistus, bet arī pirmo gadu iespēja startēt ir arī D grupas zēniem, un meitenēm.

Šīs nedēļas trešdienā Biķernieku trasē Rīgā notiks seriāla piektais posms. To organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija un “Evelostore.lv”. Piektajā posmā dalībjieki sacentīsies grupas brauciena sacensībās, kas šogad “Cerību kausā” būs pirmo reizi.

Pirmais starts gaidāms pulksten 15:00, kad trasē dosies B grupas meitenes, C grupas zēni, C grupas meitenes, D grupas zēni un D grupas meitenes. Lai arī distance būs viena, tomēr vērtējums katrā grupā atšķirīgs. Kopējais distances garums – 29,7 kilometri. Otrais dienas starts gaidāms ap pulksten 16:15, kad distancē dosies B grupas jaunieši. Viņi mēros 47,5 kilometru garu distanci.

Īsi pirms posma sākuma notiks apbalvošana “Cerību kausa” 4. posmam, bet 5. posma apbalvošana gaidāma uzreiz pēc finiša

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew