Sidebar

Latvijas jauniešu šosejas riteņbraucēji aizvadītās nedēļas nogalē aizvadīja divas nacionālā mēroga sacensības Beļģijā. Svētdien notiekošajā “Grote Prijs Biofere” velobraucienā finiša spurtā uzvaru izcīnīja “Belo CP/ RRS” sportists Kristiāns Belohvoščiks, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Alekss Krasts.

Treneru Mārtiņa Trautmaņa un Raivja Belohvoščika vadībā Latvijas jauniešu puišu, kā arī meiteņu grupu sportisti aizvadītās nedēļas nogalē devās uz riteņbraukšanas lielvalsti Beļģiju. Šeit norisinājās divi nacionālā mēroga velobraucieni, kas pulcēja Beļģijas, Nīderlandes un Latvijas jaunos sportistus.

Puišu grupā lielisku panākumu mūsu sportisti sasniedza svētdien notiekošajā “Grote Prijs Biofere” velobraucienā. 62 kilometru garajā distancē mūsu sportisti izcēlās ar ļoti aktīvu sniegumu, esot lielās grupas priekšā un neļaut atrauties citiem konkurentiem. Uzvarētāja liktenis izšķīrās finiša spurtā. Lieliski nostrādājot pārējiem Latvijas braucējiem, teicamu finiša spurtu veica Kristiāns Belohvoščkiks. Jaunais sportists bija pats ātrākais, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Kristiāna laiks distancē bija 1 stunda un 41 minūte.

Otro vietu ieguva beļģis Brams Dešujfēlesrss. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa vēl viens no Latvijas sportistiem – “MSĢ/ Valmieras velo vienība/ Ogre” riteņbraucējs Alekss Krasts. Labāko sešinieku ar tādu pat laiku kā uzvarētājs noslēdza “MSĢ/ Daugmale/ RRS” pārstāvis Daniels Kažis, bet Paulam Rubenim 25. pozīcija 50 sportistu konkurencē.

Dienu iepriekš notika vēl vienas nacionālā mēroga sacensības “Merelbeke Kwenbos”. Tajās mūs sportisti ieguva vairākas uzvaras starpfinišos. To paveica Pauls Rubenis un Kristiāns Belohvoščiks. Finišā visaugstāk ierindojās Alekss Krasts, kuram 20. vieta. 33. bija Kristiāns Belohvoščiks, 36. Pauls Rubenis, 46. Daniels Kažis.

Beļģijā startēja arī Latvijas meitenes – Enia Kaņepēja, Līna Svarinska (abas “Belo CP/ RRS”), Sabīne Kauņecka (Dobeles sporta skola) un Santa Sanija Jurgena (Ķekavas novada sporta skola). “GP Akanta” velobraucienā 67 kilometru garajā distancē vislabāko sniegumu no mūsu meitenēm demonstrēja Līna Svarinska un Sabīne Kauņecka. Trenera Raivja Belohvoščika audzēkne Svarinska finišēja 14. vietā, bet Tamāras Bumbieres sportiste Kauņecka ierindojās vienu vietu zemāk. Enia Kaņepēja sacensības noslēdza 20. vietā, kamēr Santa Sanija Jurgena bija 21. 

Atbalstītāji

monum logo
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew