Somijā esošajā Helsinku atklātajā velotrekā aizvadītās UCI 2. kategorijas sacensības, kurās startēja arī BJC Daugmale/ Ķekavas novada sporta skolas sportisti. Mūsu trekisti izcīnīja trīs godalgas, gūstot arī lielisku sacensību pieredzi.

Somija var lepoties ar kvalitatīvu āra velotreku, kurā regulāri notiek dažāda mēroga sacensības. UCI 2. kategorijas treka riteņbraukšanas sacensībās startēja arī Anatolija Belozerova trenētie Latvijas velosportisti, vairākās grupās izceļoties ar atzīstamiem rezultātiem.

Elites grupā kēringā 12 dalībnieku konkurencē sesto vietu izcīnīja Emīls Keišs, bet sprintā Belozerova audzēknis bija astotais. Kilometra individuālajā braucienā 11 dalībnieku konkurencē piekto vietu ieguva Andris Lukjanovs, septītais bija Keišs, bet desmitais Aleksandrs Kulakovs. Ominumā nedaudz labāk veicās Kulakovam, kurš ieguva ceturto vietu, kamēr Lukjanovs bija piektais. Latvijas braucēji startēja arī četru kilometru individuālajā braucienā. Tajā piekto vietu izcīnīja Andris Lukjanovs, kamēr Aleksandrs Kulakovs noslēdza labāko sešinieku.

Junioru grupā 200 metru distancē sprintā Deivids Zikratijs ieņēma trešo vietu, bet Markam Gorskim ceturtais rezultāts. Šādas pozīcijas abi ieguva arī 3 kilometru distancē, bet sprintā trešo vietu ieguva Marks, kamēr Deividam ceturtais rezultāts.