Sidebar

Ungārijas pilsētā Ģērā aizvadītas Eiropas Jaunatnes Olimpiādes sacensības šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā jaunietēm, kurās labākā no Latvijas sportistēm bija Santa Sanija Jurgena, izcīnot 19. vietu. Pievakarē sacensības aizvada jaunieši.

Eiropas Jaunatnes Olimpiāde ir gada centrālais sporta forums jauniešiem. Sportistus no visas Eiropas šajā gadā uzņem Ungārijas pilsēta Ģēra. Uz nozīmīgajām sacensībām devušies arī seši Latvijas šosejas riteņbraucēji – Daniels Kažis, Pauls Rubenis, Kristiāns Belohvoščiks, Santa Sanija Jurgena, Līna Svarinska un Enia Kaņepēja.

Otrdien gan puiši, gan arī meitenes sacentās individuālajā braucienā. Kā pirmās sacensības uzsāka meitenes, mērojoties spēkiem desmit kilometru garajā distancē. Lai arī trasē nebija iekļauti lieli kāpumi, tomēr nopietns pārbaudījums bija spēcīgais vējš. Startēja kopumā 71 sportiste.

No Latvijas pārstāvēm vislabāko laiku sasniegt izdevās trenera Ulda Puzaka audzēknei Santai Sanijai Jurgenai. Ķekavniece finišēja pēc 16 minūtēm un 6 sekundēm. Tas deva 19. vietu. No labāko desmitnieka Santu šķīra 26 sekundes, bet no sacensību uzvarētājas Ronjas Blohlingeras (Šveice) mūsu sportiste atpalika par 49 sekundēm. Sudraba medaļu ieguva īriete Lara Gilepsia (+00:00:03), bet bronzas medaļa britu sportistei Eleonorai Bakštedai. Augstā ceturtā vieta lietuvietei Akvilei Gedraititei.

Līna Svarinska uzrādīja 31. labāko laiku – 16 minūtes un 32 sekundes, bet vēl viena trenera Raivja Belohvoščika audzēkne Enia Kaņepēja sacensību noslēgumā ierindojās 54. pozīcijā. Enias laiks trasē – 17 minūtes un 7 sekundes.

Šobrīd sacensības individuālajā braucienā aizvada jaunieši, bet ceturtdien gaidāmas grupas brauciena sacensības kā jaunietēm, tā arī jauniešiem. 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew