Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” astotajā apskatā piedāvā iepazīties ar  Baldones riteņbraukšanas nodaļu, kuras vadību uzņēmies bijušais elites riteņbraucējs Oļegs Meļehs.  Šajā gadā baldonieši atzīmē trešo riteņbraukšanas nodaļas darbības gadu.

  INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

Treneris aicina uz treniņiem puišus un meitenes, kuru vecums ir no 5 – 14 gadiem.

5-6 gadi

7-8 gadi

9-10 gadi

11-12 gadi

13-14 gadi

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Nesezonas periodā:

Baldones riteņbraukšanas nodaļas mērķis ir bērniem uzlabot fizisko attīstību, iemācīt riteņbraukšanas pamatus, tehnisku un taktisku braukšanu ar visām riteņbraukšanas viltībām. Nodarbības notiek sporta zālē (basketbols, futbols, florbols, tautas bumba, stafetes, stiepšanās un koordināciju attīstošie vingrinājumi, tostarp dziļo muskuļu vingrinājumi. Nesezonā treniņi notiek arī ārā – svaigā gaisā (skriešana pa sniegu, hokejs, slidošana Baldones slidotavā un slēpošana Riekstukalnā.)

Sezonas periodā:

Braucam ar velosipēdu. Treniņi notiek ar trenera, vecāku un pavadoša tehniska transporta līdzdalību. Par cik nodaļā ir mazi bērni, treniņi nenotiek pa koplietošanas ceļiem, bet gan pa  Baldones apkārtnes mežiem, takām, pļavām kā arī Riekstukalnā. Braucot ar riteni treniņi ir sadalīti. Mierīga braukšana, tehniska braukšana pa sarežģītu un tehnisku trasi (taciņas), treniņu sacensības. Starta uzsākšanas atstrādāšana. Kā pareizi pārvarēt šķērsli, nokāpjot un uzkāpjot uz riteņa. Kā pareizi pārslēgties, mežā vai braucot kalnā. Kā pareizi uzbraukt kalnā vai nobraukt no kalna.

NODARBĪBAS NOTIEK:

Otrdienās: 18.00-20.00

Piektdienās: 18.00-20.00

Sestdienās: pēc vienošanās

NODARBĪBU GRUPAS:

Pirmā grupa: līdz 9 gadiem

Otrā grupa: no 9-14 gadiem

No 1. janvāra treniņi notiks četras reizes nedēļā.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Baldones sporta komplekss. Iecavas iela 2, Baldone, LV – 2125.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Treneris Oļegs Meļehs (Bijušais elites riteņbraucējs)

Tālrunis: 27726842

Elektroniskā pasta adrese: o.melehs@gmail.com

SOCIĀLIE TĪKLI:

 FACEBOOK

BALDONES RITEŅBRAUKŠANAS NODAĻA LEPOJAS:

Lepojamies ar mūsu riteņbraukšanas nodaļu, kas 1. septembrī sāka savu trešo pastāvēšanas gadu. Sākām pilnīgi no nekā, piesaistījām treneri Oļegu Meļehu un izveidojām grupiņu. Treneris sāka strādāt ar bērniem vecumā no 4 – 8 gadiem. Daži no jaunajiem censoņiem pat neprata braukt ar velosipēdu. 2017. gada riteņbraukšanas sezonā, savā otrā pastāvēšanas gadā mums ir jau izcīnītas uzvaras bērnu sacensībās visā Latvijas teritorijā. Mēs spējam cīnīties ar Latvijas stiprākām bērnu komandām!

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew