Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka nākamās nedēļas ceturtdienā, 16. novembrī, notiks LRF šosejas un MTB organizatoru sapulce, kurā aicināti piedalīties sacensību rīkotāji, kas plāno organizēt sacensības 2018. gada sezonā. Galvenais sapulces uzdevums būs 2018. gada organizatoru noteikumu izskatīšana un apstiprināšana.

Lai arī riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā vēl nav noslēgusies, tomēr liela daļa sacensību rīkotāju jau aktīvi plāno nākamā gada sacensības. Ar mērķi atvieglot plānošanas darbus un viest skaidrību par organizatoru noteikumiem, Latvijas Riteņbraukšanas federācija organizē šosejas un MTB sacensību organizatoru sapulci.

Tā norisināsies ceturtdien, 16. novembrī, pulksten 18:00 “Elektrum” Olimpiskā sporta centra LSFP konferenču zālē, kas atrodas Grostonas ielā 6b, Rīgā. Sapulces galvenie uzdevumi būs aizvadītās sezonas izvērtēšana, kā arī 2018. gada organizatoru noteikumu izskatīšana un apstiprināšana. Strīdīgu jautājumu risināšanā iespējams balsojums, kur balstiesīgi būs 2017. gada licencētie organizatori.

Jau šobrīd sacensību rīkotājiem ir iespēja pieteikt savas sacensības 2018. gada LRF šosejas un MTB kalendāram.

Pieteikšanās organizatoru sapulcei noslēdzas pirmdien, 13. novembrī. Elektronisko pieteikumu par dalību sapulcē aicināti nosūtīt uz epasta adresi: toms@lrf.lv

Sapulces darba kārtības projekts:

  1. Ziņojums par 2017. gada šosejas un MTB sacensību sezonu.
  2. 2018. gada LRF šosejas un MTB sacensību organizēšanas noteikumu projekta izskatīšana.
  3. LRF amatieru ranga komandu ieteikumu organizatoriem izskatīšana.
  4. Instrukcija par šosejas un MTB sacensību pieteikumu veidlapas aizpildīšanu.
  5. Dažādi

 

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew