Sidebar

Aizvadīta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotā šosejas un MTB sacensību organizatoru sapulce, kas pulcēja lauvas tiesu no aktīvajiem sacensību rīkotājiem. Galvenais sapulces darba kārtības jautājums bija organizatoru noteikumu izskatīšana un sagatavošana 2018. gada sezonai.

Aizvadītos divus gadus Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) kopā ar Latvijas šosejas un MTB sacensību rīkotājiem kopīgi izstrādā sacensību organizēšanas noteikumus, kas saistoši visiem sacensību rīkotājiem, kuri vēlas savas sacensības reģistrēt LRF oficiālajā kalendārā.

Šajā gadā organizatoru sapulce tika rīkot ātrāk nekā iepriekšējos gadus, ar mērķi vēl laicīgāk viest skaidrību rīkotājiem par noteikumiem, kas saistoši 2018. gada sezonā. Sapulces pirmajā daļā katrs no organizatoriem atskatījās uz aizvadīto sezonu un ieskicēja plānus 2018. gadā paredzētajām sacensībām.

Kā galvenais darba kārtības jautājums tika izskatīti sacensību organizēšanas noteikumi 2018. gadā. Viens no jaunumiem ko akceptēja rīkotāji ir tas, ka organizatoram tiešā veidā nav obligāti jābūt LRF biedram. Sacensības rīkot var arī citas organizācijas, tomēr kāds no LRF biedriem uzņemas pārraugošās organizācijas lomu. Šāds solis sperts ar domu padarīt vienkāršāku mazo sacensību iespējas publicēt savas sacensības, to nolikumus, rezultātus kopējā LRF kalendārā.

Arī šajā gadā organizatoriem ir iespēja savas sacensības reģistrēt no pirmās līdz ceturtajai kategorijai. Pirmās trīs kategorijas tiks iekļautas Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas vai MTB rangos, kur šajā gadā iesaistījās vairāk nekā 360 cilvēki ar “cycling for all” vai “master” licencēm.

LRF mājaslapā lrf.lv – sadaļā sacensības – ikvienam velo cienītājam ir iespēja iepazīties ar 2018. gada kalendāra projektu. Carnikavas sporta centrs un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra kā pirmās organizācijas aizpildījušas oficiālo pieteikuma formu, sevis rīkotajām sacensībām izvēloties 3. kategoriju. Liela daļa pārējo rīkotāju ir norādījuši sacensību norises datumus, bet kategoriju izvēlei ir dots laiks līdz nākamā gada februārim.

LRF šosejas un MTB sacensību organizēšanas noteikumi nākamajā nedēļā tiks publicēti un atradīsies mājaslapā lrf.lv – sadaļā organizatoriem. Potenciālos sacensību rīkotājus, kuri nepiedalījās sapulcē un vēlas iegūt plašāku informāciju par organizēšanas nosacījumiem, aicinām sazināties ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju, rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz toms@lr.lv, vai zvanot pa tālruni: +371 26255435.

2018. gada kalendārs atrodams ŠEIT:

2018. gada LRF kalendāra sacensību pieteikšanas veidlapa atrodama ŠEIT:

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew