Sidebar

Trešdien, 14. martā, pulksten 19:00 Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina amatieru riteņbraucējus uz LRF licenču lojalitātes programmas prezentāciju, kuras laikā būs iespējams uzzināt visu aktuālo par programmas darbību. “Train2Win” treneris Jānis Mūsiņš dalīsies ar vērtīgiem padomiem kā labāk sagatavoties jaunajai riteņbraukšanas sacensību sezonai, bet “Hawaii Express” pārstāvis Roberts Draugs pastāstīs par velo uzsēdes regulēšanas nepieciešamību un MTB tehniskās braukšanas treniņiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sadarbības partneriem “Train2Win”, “Hawaii Express”, “Doltcini Latvia”, “Dion Sportlab”, “Indoor”, veikalu “Fans”, “Compensa”, Latvijas Riteņbraucēju Vienības braucienu un Wellness centu “Lielupe”, ikvienam amatieru riteņbraucējam vai riteņbraukšanas iesācējam sarūpējusi Latvijā līdz šim nebijušu licenču lojalitātes programmu, kurā iekļauti 16 dažādi izdevīgi piedāvājumi.

Lai plašāk informētu par LRF licenču lojalitātes programmas darbību un tās mērķiem, nākamās nedēļas trešdienā, 14. martā, tiks rīkots prezentācijas pasākums. Tā laikā LRF pārstāvis Toms Markss pastāstīs un par programmas izveides ideju un darbību, kā arī atbildēs uz praktiskiem jautājumiem.

Ar vērtīgiem praktiskajiem padomiem par to kā labāk sagatavoties šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību sezonai, iesācējus un rūdītākus amatierus uzrunās pazīstamais “Train2Win” treneris Jānis Mūsiņš. Tikmēr “Hawaii Express” pārstāvis Roberts Draugs plašāk pastāstīt par velo uzsēdes regulēšanas nepieciešamību, kā arī dos vērtīgus padomus par MTB tehniskās braukšanas treniņiem.

Prezentācijas pasākums notiks “Elektum” Olimpiskā sporta centra 4. stāva konferenču zālē. Uz pasākumu aicināti riteņbraukšanas amatieri vai iesācēji. Pieteikšanās jāapstiprina nosūtot elektroniskā pasta vēstuli uz toms@lrf.lv (Vietu skaits ir ierobežots). Lai par aktualitātēm uzzinātu plašāks interesentu skaits, ikvienam būs iespēja arī sekot līdzi pasākumam video tiešraidē. To būs iespējams vērot mājaslapā lrf.lv, kā arī Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un “Hawaii Express” Facebook kontos.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew