Sidebar

Nacionālā mēroga šosejas riteņbraukšanas komandas “Rīga” sportisti svētdien Turcijā aizvadīs sezonas pirmo startu, ņemot dalību UCI 2. kategorijas viendienas velobraucienā “Grand Prix Side”. Sacensībās startēs arī Latvijas izlases šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs, kurš pārstāv kontinentālo vienību “Amore &Vita Selle SMP”.

Ar mērķi jaunajiem un talantīgajiem sportistiem dot iespēju sevi apliecināt starptautiskā līmeņa sacensībās, izveidota nacionālā mēroga šosejas riteņbraukšanas komanda “Rīga”. Jaunizveidotā vienība ir ilggadējās Baltijas valstu vadošās komandas “Rietumu banka – Rīga” mantiniece. Komandas galvenais treneris ir Toms Flaksis, kurš paralēli sekmīgi strādā ar vairākiem mūsu valsts elites sportistiem, tostarp Latvijas čempionu Kristu Neilandu.

“Rīga” komandas sastāvā šobrīd iekļauti pieci sportisti – Ēriks Toms Gavars, Klāvs Rubenis, aizvadītā gada Eiropas junioru čempionāta 14. vietas ieguvējs grupas braucienā Kristers Ansons, Latvijas U23 čempions individuālajā braucienā Mārcis Kalniņš, kā arī Kristaps Pelčers. Visi sportisti ir U23 vecuma grupas riteņbraucēji, kuru mērķis ir arī pārstāvēt Latvijas izlasi visaugstākā mēroga starptautiskajās sacensībās.

No 1. – 26. martam komanda “Rīga” aizvada treniņnometni Turcijā, ar mērķi labāk sagatavoties sacensību sezonai Rietumeiropas valstīs. Nometnes laikā trenera Toma Flakša audzēkņi arī aizvadīs vairākas sacensības, no kurām pirmās būs jau šīs nedēļas svētdienā.

Ēriks Toms Gavars, Klāvs Rubenis, Kristaps Pelčers un Kristers Ansons, kā arī Latvijas elites izlases riteņbraucējs Māris Bogdanovičs, kurš ikdienā aizstāv “Amore & Vita Selle SMP” vienības rindas, startēs “Grand Prix Side” velobraucienā (UCI 2. kategorija).

Sacensībās dalībniekus no kontinentālajām un klubu komandām sagaida 184 kilometru gara distance ar 16 kilometru garu kāpumu trases otrajā daļā. Lai arī kāpuma vidējais stāvums ir četri procenti, tomēr tā sākuma un beigu daļa ir izteikti stāva un, visticamāk, peletons šajos posmos sadalīsies. Pēdējie 20 kilometri atkal tiks veikti pa līdzenumu.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew