Sidebar

Trešdienas vakarā pēc Latvijas laika Kanādā sākas UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciens “Tour de Beauce”, kurā startēs pērnā gada kopvērtējuma uzvarētājs Andžs Flaksis.

ASV komandu “Holowesko Citadel Racing team” pārstāvošais Latvijas riteņbraucējs Andžs Flaksis savas vienības sastāvā devies uz Kanādu, kur trešdienas vakarā sāksies Latvijas sportistiem veiksmīgais “Tour de Beauce” daudzdienu velobrauciens.

Pērn tieši no Dunalkas nākušais Andžs izcīnīja uzvaru šo sacensību kopvērtējumā. Panākumu mūsu sportists nodrošināja pēdējā posmā, kurā izcīnīja ceturto vietu. Ar to bija gana, lai apsteigtu vairākus konkurentus un kļūtu par uzvarētāju kopvērtējumā. Jāatzīmē arī Toma Skujiņa uzvara kopvērtējumā 2014. gadā un otrā vieta gadu vēlāk.

Šajā gadā sacensību dalībniekus sagaida seši posmi, no kuriem divi – 19,7 kilometru garais individuālais brauciens un 77 kilometru grupas brauciens – notiks vienā dienā. Tieši individuālais brauciens, kā arī otrais posms ar finišu Megantic kāpumā būs ļoti svarīgi cīņā par kopvērtējumu. Sacensībās startēs virkne vadošo Ziemeļamerikas pro kontinentālo un kontinentālo komandu braucēju.

Atbalstītāji

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
 

Sadarbības partneri

BBA
reck
NUTREND 2018

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew