Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis noslēdzis dalību pasaules meistaru (senioru) čempionātā. Komandu braucienā Ķiksis kopā ar sportistiem no Krievijas un Japānas izcīnīja bronzas medaļu.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis ASV pilsētā Losandželosā notiekošajā pasaules meistaru čempionātā izcīnījis otro zelta medaļu V45 – 49 grupā. Mūsu sportists, demonstrējot lielisku sniegumu, triumfēja sprinta sacensībās. Ķiksis iepriekš uzvarēja arī 750 metru individuālajā braucienā.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis naktī uz otrdienu ASV pilsētā Losandželosā notiekošajā pasaules meistaru čempionātā izcīnīja zelta medaļu 750 metru individuālajā braucienā. Mūsu sportists distanci veica pēc 48,170 sekundēm, kas ir jauns pasaules meistaru rekords.

Aizvadītās nedēļas nogalē Lietuvā norisinājās UCI 1. kategorijas elites treka riteņbraukšanas sacensības “Panevezys 2018”, kurā startēja arī divi Latvijas trekisti – Ainārs Ķiksis un Vitālijs Korņilovs. 1000 metru distancē Ķiksis izcīnīja augsto trešo vietu.