Rožlapai 44. vieta Valonijas lielās balvas velobraucienā

LETA. Latvijas riteņbraucēja Dana Rožlapa trešdien finišēja 44.vietā Beļģijā notikušajā vienas dienas velobraucienā "Grisette Grand Prix de Wallonie" (UCI kat.1.2). Šajās sacensībās sportistes veica 136,6 kilometrus ar diviem kāpumiem, no kuriem pēdējais bija finišā, turklāt pāris kilometri bija jābrauc pa bruģa sekciju.

Visu goda pjedestālu aizņēma "Plantur-Pura" komandas riteņbraucējas - uzvarēja beļģiete Žilija de Vilde ar finišu trīs stundās 48 minūtēs un 31 sekundē, bet trīs sekundes zaudēja viņas tautiete Žistina Gekīre un nīderlandiete Jāra Kasteleina.

Rožlapa ("Keukens Redant") zaudēja sešas minūtes un deviņas sekundes, ieņemot 44.vietu jeb otru labāko savā komandā. Finišu sasniedza 63 sportistes, kamēr Kitija Siltumēna ("Watersley") bija starp 26 riteņbraucējām, kas nepabeidza sacensības.