Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija «Cycling for all» un «Master» kategoriju licenču īpašniekiem piedāvā iespēju bezmaksas samērot spēkus ar citiem amatieru sportistiem Latvijas čempionātos šosejas riteņbraukšanā individuālajā un grupas braucienā, kā arī MTB XCO krosa un MTB maratona čempionātos. 

BEZMAKSAS DALĪBA LATVIJAS AMATIERU ČEMPIONĀTOS ŠOSEJAS RITEŅBRAUKŠANĀ:

800 0040 

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā amatieriem individuālajā braucienā 2018. gada sezonā 28. jūnijā norisināsies Baldonē un tās apkārtnē. Atkarībā no vecuma grupas, amatieru sportistiem būs iespēja sacenties 10 vai 15 kilometru garajā distancē ar laika kontroli. Reģistrācija sacensībām tiks atvērta jūnija sākumā. Dalībniekiem ar «cycling for all» vai «master» licencēm reģistrācija bezmaksas. 

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā 2018. gada sezonā 1. jūlijā norisināsies Talsos un to apkārtnē. Atkarībā no vecuma grupas, amatieru sportistiem būs iespēja sacenties 90 vai 40 kilometru garajā distancē ar laika kontroli. Reģistrācija sacensībām tiks atvērta jūnija sākumā. Dalībniekiem ar «cycling for all» vai «master» licencēm reģistrācija bezmaksas.

BEZMAKSAS DALĪBA LATVIJAS AMATIERU ČEMPIONĀTOS MTB RITEŅBRAUKŠANĀ:

dsfsff

Latvijas čempionāts amatieriem aizraujošajā MTB XCO krosa disciplīnā 2018. gada 21. jūlijā notiks Ogres Zilajos kalnos. Amatieru kategoriju sportistus sagaida aizraujoša un tehniski ļoti interesanta trase. Latvijas čempionātu šajā gadā rīkos “Gruzis acī” seriāla rīkotāji sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Reģistrācija sacensībām tiks atvērta jūnija vidū. Dalībniekiem ar «cycling for all» vai «master» licencēm reģistrācija bezmaksas.

Latvijas čempionāts MTB maratonā notiks 2018. gada 17. jūnijā Madonā SEB MTB maratona ietvaros. Pēc ilgāka pārtraukuma amatieru riteņbraucējiem ar derīgām “cycling for all” un “master” licencēm būs iespēja cīnīties par valsts čempiona titulu absolūtajā amatieru vērtējumā vīriešu un sieviešu grupās. Sacensības risināsies SEB MTB maratona “Toyot Hybrid” distances ietvaros. Dalībniekiem ar «cycling for all» vai «master» licencēm dalība Latvijas čempionāta vērtējumā bezmaksas. SEB MTB maratona vērtējumā dalības maksa, atbilstoši nolikumam. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew