Sidebar

Latvijas profesionālais riteņbraucējs Gatis Smukulis no Krievijas komandas "Katjuša" pirmdien, 27.jūlijā, piedalījās Beļģijā notiekošā Valonijas daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.HC) trešā posma centrālajā atrāvienā, tomēr salīdzinoši neilgi pirms finiša tika noķerts.


Sliktos laika apstākļos notikušajā posmā jau no pirmajiem kilometriem Smukulis atradās atrāvienā ar četriem citiem sportistiem, savācot punktus un bonusa sekundes vairākos starpfinišos. Vēl 60 kilometrus pirms distances beigām bēgļu pārsvars bija četras minūtes un 40 sekundes, bet 25 kilometrus pirms finiša samazinājās uz pusi. Atlikušajā laikā visi bēgļi tika notverti, Smukulim, kura kājas rāva krampji, atkrītot kā vienam no pirmajiem.

207 kilometrus garajā distancē par uzvarētāju kļuva beļģis Filips Žilbērs no BCM vienības, bet Smukulis sacensības noslēdza 78.vietā, uzvarētājam zaudējot septiņas minūtes un 26 sekundes.

Kopvērtējumā līderpozīciju saglabā pirmajā posmā uzvarējušais Nīderlandes sportists Nikijs Terpstra no "Etixx-Quick Step" vienības, kurš tuvāko konkurentu Viktoru Kampeņartu no Beļģijas ("Topsport Vlaanderen-Baloise") apsteidz jau par 16 sekundēm. Tikmēr Smukulis kopvērtējumā atkāpies uz 64.pozīciju, atpaliekot 12 minūtes un trīs sekundes.

Izmantotie resursi: leta.lv

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew