Sidebar

Piektdien no pulksten 16:00 norisināsies Rīgas sporta nakts. Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) aicina ikvienu rīdzinieku un  pilsētas viesi apmeklēt LRF telti, kas atradīsies Bastejkalnā. Šeit būs iespēja piedalīties aizraujošajās ruļļu cīņās, kā arī uzzināt visu par treniņu iespējām.

Rīgas centrā 11.septembrī ar Rīgas domes atbalstu jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Tajā pirmo reizi sportisti un viņu draugi, aktīva, veselīga dzīvesveida piekritēji dosies gājienā, lai kopīgi atzīmētu Latvijas atlētu sasniegumus. 

Lielākā daļa sporta nakts aktivitātes no 16.00 līdz pat diviem naktī norisināsies laukumā pie Brīvības pieminekļa, Bastejkalnā un teritorijā gar pilsētas kanālu virzienā no Latvijas Nacionālās operas līdz K. Valdemāra ielai. Papildus tam Kronvalda parka teritorija un laukums pie Rīgas Kongresu nama tiks pārvērsts par ģimeņu un bērnu aktīvās atpūtas zonu.

Pirmo reizi Rīgas sporta naktī piedalīsies arī Latvijas Riteņbraukšanas federācija. Izvietotajā teltī, kas atradīsies Bastejkalnā blakus biatlona federācijai, LRF aicina ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju, īpaši tos, kuriem interesē velosports. LRF informēs par treniņu iespējām šosejas, MTB, BMX un velotriāla riteņbraukšanā. Tāpat darbosies arī ļoti aizraujošās ruļļu cīņas, kur ikvienam būs iespēja sacensties 500 metru distancē uz īpaša veloruļļa. Ruļļu cīņās piedalījušies virkne Latvijas sporta izcilnieku, tostarp divkārtējais Olimpiskais čempions Māris Štrombergs, pasaules meistaru rekordists treka riteņbraukšanā Ainārs Ķiksis un citi.

Ruļļu cīņas ir 500 m garš velosprints pa pāriem, kurš norisinās uz speciāli aprīkotiem velostendiem. Braucējiem ir jāmin pedāļi, kas griež aizmugurējo ratu, kurš savukārt ir iestiprināts īpaši izgatavotos ruļļos, kas savietoti ar sensoriem. Tie nolasa ruļļu apgriezienu skaitu, tādējādi aprēķinot nobraukto distanci. Jo ātrāk min, jo labāks rezultāts! Jums būs iespēja izaicināt uz 500 m dueli savus draugus, radus un paziņas, kā arī salīdzināt savu rezultātu ar visas dienas braucējiem un arī jebkad labākajiem rezultātiem.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew