Sidebar

Nedēļas nogalē Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas uzsāka dalību "Tour of China 2" velobraucienā. Pirmajā posmā piektais bija "Rietumu - Delfin" komandas riteņbraucējs Tomass Vaitkus, bet "Alpha Baltic/ Maratoni.lv" pārstāvis Māris Bogdanovičs ieņēma 21. pozīciju.

 Ķīnā svētdien sākās “Tour of China 2” daudzdienu velobrauciens. Tāpat kā iepriekšējām sacensībām, arī šīm piešķirta UCI 2.1 kategorija. Šeit kopumā septiņās dienā tiks aizvadīti seši posmi. Starp tiem gaidāmi arī vairāki lieli pārbraucieni, lai tiktu aptverta lielāka Ķīnas teritorija. 

Otrā velobrauciena pirmajā posmā riteņbraucēji sacentās 134 kilometru garajā distancē, kas sadalīta četros apļos gar upes krastu. Katrā no apļiem bija viens stāvs kāpums, tomēr tas neliedza posma uzvarētāju noskaidrot finiša spurtā. Tajā no “Rietumu – Delfin” riteņbraucējiem priekšplānā atradās Vaitkus, kuram distances laikā daudz palīdzēja arī pārējiem komandas biedri. Lietuvietis finišēja piektajā vietā. Par uzvarētāju kļuva Itālijas riteņbraucējs Mattia Gavazzi. Bijušais Viestura Lukševica komandas biedrs no “Amore Vita – Selle SMP” vienības uzreiz aiz sevis atstāja tautieti Rikardo Stačiottī un nīderlandieti Johimu Ariesenu. "Alpha Baltic/ Maratoni.lv" komandas līderis līdzenuma etapos Māris Bogdanovičs šoreiz ieņēam 21. pozīciju.

Lielajā grupā finišēja arī gandrīz visi pārējie abu komandu braucēji. No "Rietumu - Delfin" komandas 46. bija Pria, 48. Vosekalns, 52. Liepiņš, 87. Kaņepējs, bet Armandam Bēcim 103. pozīcija. No otras Latvijas komandas “Alpha Baltic/ Maratoni.lv” visaugstāk finišēja Māris Bogdanovičs, kuram 21. vieta, Viesturs Lukševics bija 24., Kristofers Rācenājs 28., Vitālijs Korņilovs 66., Kaspars Serģis 74., bet Mārtiņam Savickim 113. pozīcija. Šodien velobraucienā ir brīvdiena, bet rīt notiks 131 kilometru garais otrais posms. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew