Sidebar

Ķīnā aizvadīts UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciena “Tour of China 2” daudzdienu velobrauciena ceturtais posms, kurā 136 kilometru garajā distancē uzvarēja kopvērtējuma līderis Mattia Gavazzi. No Latvijas komandu braucējiem labāko desmitnieku noslēdza “Rietumu – Delfin” pārstāvis Armands Bēcis.

Sezonas noslēguma sacensības Latvijas riteņbraukšanas komandas turpina noslēgt Āzijā. Ceturtdien “Tour of China 2” daudzdienu velobrauciena ceturtajā posmā 121 sacensības turpinošos dalībniekus sagaidīja 136 kilometru gara distance ar diviem nopietnākiem kāpumiem. Pirmais no tiem otrās, bet otrais trešā kategorijas kalns.

Kāpumos sevi no Latvijas braucējiem vislabāk apliecināja Viesturs Lukševics, kurš nopelnīja arī bonusa punktus kalna karaļa ieskaitē. Līdz finišam lielā grupa atkal bija kopā. Spraigā cīņā par uzvaru visātrākais šoreiz bija kopvērtējuma līderis Mattia Gavazzi no “Amore & Vitta – Selle SMP” komandas. Uzreiz aiz viņa sekoja nīderlandietis Johims Ariesens un “Nippo Viņi Fantini” Pro kontinentālās komandas itāļu braucējs Nikolass Marīnī, kurš bija nepārspēts iepriekšējos divos posmos.

No “Rietumu – Delfin” komandas visaugstāk šoreiz finišēja Armands Bēcis, kuram desmitā vieta ar tādu pat laiku kā uzvarētājam.  55. pēc liela darba apjoma komandas interesēs, bija Deins Kaņepējs, 80. šoreiz finišēja Tomass Vaitkus (visi 00:00:00), 101. Emīls Liepiņš (+00:00:11), 109. Andris Vosekalns (+00:01:35), bet Larsam Priam 114. rezultāts (+00:16:54).

No “Alpha Baltic/ Maratoni.lv” pārstāvjiem 18. finišā bija Māris Bogdanovičs, 30. bija Kristofers Rācenājs, 39. Viesturs Lukševics, 47. Mārtiņš Savickis, 49. Kaspars Serģis, 64. Vitālijs Korņilovs (visi +00:00:00).

Kopvērtējumā līderis joprojām ir Gavazzi, kurš savu pārsvaru pār tautieti Marīnī palielinājis ir līdz 10 sekundēm. No Latvijas braucējiem šobrīd visaugstāk atrodas Bogdanovičs, kuram 20. vieta, bet Vaitkus noslēdz labāko 30 skaitu.

Šodien velobraucienā ir brīvdiena, bet rīt dalībniekus sagaida pauguriem bagātais piektais posms, kurā būs jāveic 146,8 kilometru gara distance. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew