Sidebar

Karters velotriāla skola Rīgā ziemas periodā pārceļas uz telpām Skonto stadionā, Emīla Melngaiļa ielā 1a, pašā Rīgas centrā. Telpas atrodas zem stadiona tribīnēm Hanzas ielas pusē. Blakus ir ērta stāvvieta automašīnas novietošanai. Velotriāla nodarbībās tiek veikts darbs, lai aizraujošos treniņos tiktu noslīpēta smalka velosipēda pārvaldīšanas tehnika.

 Ar gadu gaitā izstrādātu vingrinājumu un paņēmienu palīdzību braucēji apgūst triāla, velobraukšanas un citu divu riteņu braukšanas līdzekļu (mopēdi, motocikli u.c.) vadīšanā nepieciešamas iemaņas. Gadu gaitā nodarbībās ieviestā motivācijas sistēma – meistarības līmeņi veicina ātrāku braucēju iemaņu apgūšanu. Ja patīk braukt ar velosipēdu, tad Karters velotriāla skola ir tas, ko ir vajadzīgs izmēģināt. Skolas nodarbībās savu meistarību ir sākuši apgūt arī Latvijas šī brīža labākie velotriāla braucēji – Ansis un Arvis Dermaki. Ansis ir Pasaules Elites pārstāvis un Arvis Dermaks ir trīskārtējs Pasaules čempions velotriālā.

Nodarbībās uzlabojās līdzsvars, koordinācija, izpratne par velosipēdu uzbūvi, izturība un vispārējā fiziskā sagatavotība. Lai sāktu nodarboties ar velotriālu, nav vajadzīgas iepriekšējās zināšanas, bet vēlama prasme braukt ar velosipēdu. Vecums – sākot no 5 gadu vecuma.

Papildus informācija par treniņiem - http://www.karters.lv/skola/

Informācija par atrašanās vietu un norises laikiem - http://www.karters.lv/skola/vietas-un-laiki

Video par treniņiem - https://www.youtube.com/watch?v=vxF7hj7W_fE

Saite uz bilžu galeriju - https://goo.gl/photos/MGzKRmZioXDWUDTVA

 

Ziņu sagatvoja:

Kristaps Skudra

Triāla klubs Karters vadītājs un instruktors

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew