Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) uzsākusi licenču izsniegšanu sportistiem un tiesnešiem tehniskajam personālam. Licenču pieteikuma forma atrodama mājaslapā lrf.lv.

Starptautiskā šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona ar mūsu labāko velosportistu dalību jau ir sākusies. Arvien vairāk riteņbraucēju organizētās treniņu grupas un individuālie treniņi manāmi arī uz Latvijas ceļiem. Pirmās starptautiskās sacensības aizvadījuši arī mūsu BMX un treka riteņbraucēji.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija uzsākusi licenču izsniegšanu jaunajai sezonai riteņbraukšanas veidos sportistiem, treneriem, tiesnešiem un apkalpojošajam personālam. Mājaslapā lrf.lv sadaļā licences ir atrodama visa informācija par licenču veidiem, izcenojumu un priekšrocībām.

Otro gadu pēc kārtas amatieriem, sākot no junioru vecuma, LRF aicina iegādāties amatieru licences, kas pēc Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības notiekumiem nosauktas “Cycling for all” vārdā. Ar šīm licencēm riteņbraucēji varēs startēt ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu amatieru sacensībās. Nacionālo (“Cycling for all”) licenču īpašnieki tiks ierindoti Latvijas amatieru rangā, kura nolikums atrodams ŠEIT. Tāpat šo licenču īpašnieki varēs startēt arī Latvijas elites čempionātā šosejā un MTB, iegādājoties vienas dienas licenci.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew