Sidebar

Ceturtdien, 17. martā, Olimpiskā sporta centra konferenču zālē norisinājās ikgadējā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) biedru kopsapulce, kuras laikā tika apstiprināts biedrības 2016. gada budžets, kā arī jaunā LRF statūtu redakcija.

31 biedrs pulcējās uz ikgadējos LRF biedru kopsapulci. Tā bija īpaša ar to, ka esošajam LRF sasaukumam prezidenta Igo Japiņa vadībā šī bija noslēdzošā kopsapulce pirms rudenī gaidāmajām LRF prezidenta vēlēšanām. Kopsapulces laikā tika veikti ziņojumi par aizvadītajā gadā paveikto un ieskicēti nākotnes vīzijas.

LRF prezidents Igo Japiņš savā uzrunā sacīja, ka šis gads LRF ir ļoti īpašs, jo augustā mūsu šosejas un BMX braucēji startēs četrgades nozīmīgākajā sporta forumā – Olimpiskajās spēlēs. I. Japiņš pauda gandarījumu, ka Latvijai pēc ilga pārtraukuma ir trīs profesionālie šosejas riteņbraucēji pasaules tūrē. LRF prezidents arī norādīja arī dalībnieku rekordskaita labojumu Vienības velobraucienā, izceļot Latvijas riteņbraukšanas amatieru skaita palielināšanos. Pie galvenajiem izaicinājumiem I. Japiņš minēja velotreka būvniecību “Daugavas” stadiona attīstības projektā, sekmīgu sportistu startu Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos, Latvijas U23 izlases selekcijas uzlabošanu un citas nozīmīgas lietas.

Kopsapulces laikā LRF prezidents un viceprezidenti atskatījās uz paveikto aizvadītā gada laikā šosejas, BMX un MTB riteņbraukšanā. Tāpat biedri atbalstīja 2016. gada LRF budžeta projektu. Notika arī atkārtots balsojums par LRF jauno statūtu redakciju, kas arī kopsapulcē tika apstiprināta.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew