Sidebar

Jau 5. jūnijā ar tradicionālo Jūrmalas velomaratonu tiks atklāta „Baltijas maratoni” 2016. gada sezona. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta ģimenēm un bērni līdz 12 gadu vecumam LEGO bērnu distancēs varēs piedalīties bez maksas.

 Maratonu pasākumi ir aktīvās atpūtas sacensības ar fokusu uz ģimenēm. „Pagājušajā sezonā gandrīz trešā daļa „Baltijas maratoni” dalībnieku bija bērni. Esam ļoti priecīgi redzēt ģimenes vairākās paaudzēs, kas brauc paši un māca braukt savus bērnus, kopīgi pavadot laiku veselīgi un aktīvi. Mazie braucēji šeit saņem savas pirmās medaļas, diplomus un neizsakāmu pozitīvās enerģijas lādiņu. Tās ir īpaša atmosfēra,” uzsver  „Baltijas maratoni” sezonas organizators Kaspars Tupiņš. Pateicoties pasākumu sezonas sponsoru atbalstam, šogad ir izdevies turpināt aizsākto tradīciju – reģistrējoties sacensībām iepriekš baltijasmaratoni.lv mājas lapā, bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība visos pasākumos ir bez maksas. „Mēs gribam redzēt sev apkārt dzīvespriecīgus, aktīvus bērnus, tā ir Latvijas nākotne. Nauda nedrīkstētu būt šķērslis pirmajiem sasniegumiem un ticībai saviem spēkiem.”

Šogad „Baltijas maratonu” organizēto pasākumu sezonā plānotās sacensības:

  • Jūrmalas velomaratons 5. jūnijā
  • Jūrmalas krāsu skrējiens 2. jūlijā
  • SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratons 23. jūlijā
  • Jūrmalas skrituļslidošanas festivāls un Latvijas čempionāts 13. augustā
  • Skandi Motors Liepājas velomaratons 20. augustā
  • Jūrmalas MTB velomaratons 8. oktobrī
  • Jūrmalas Ziemassvētku orientēšanās rudens / ziemas periodā

Katrās sacensībās plānotas dažādu garumu distances, to skaitā gan garās distances ar laika limitu, kas būs piemērotas sporta veida profesionāļiem, gan īsākas distances, piemērotas ģimenēm un vienkāršiem aktīvās atpūtas cienītājiem, kas viegli pieveicamas fiziski aktīviem cilvēkiem bez ilgstošiem treniņiem un sagatavošanās. Tāpat katrās sacensībās būs LEGO Bērnu distances, kas norisināsies pa vecuma grupām no 2 līdz 12 gadu vecumam, pielāgojot trases garumu individuāli katrai vecuma grupai. Piemēram, velosacensībās bērnu trasē, vecāku atbalstīti, piedalās mazuļi ar skrejriteņiem un trīsriteņiem jau no 2 gadu vecuma. Katrs bērns finišā saņems piemiņai īstu medaļu un diplomu, bet ātrākie dalībnieki pa vecuma grupām saņems balvas no lielā LEGO dāvanu fonda.

Papildus jaunumiem, šogad tiks turpinātas arī vairākas veiksmīgas tradīcijas. Visos pasākumos būs īpaši padomāts par izklaidēm jaunākajiem dalībniekiem, un bērnus gaidīs īpašā LEGO pilsētiņa, piepūšamās atrakcijas un pasaku varoņi. Evelo piedāvās lieliem un maziem riteņbraucējiem, skrituļslidotājiem un skeiteriem izmēģināt PumpTrack modulāro velotrasi, kā arī būs iespēja notestēt FreeAgent BMX velosipēdus, ar kuriem Māris Štrombergs izcīnīja divas Olimpiskās zelta medaļas. Pasākumos plānoti dzīvās mūzikas koncerti, dīžeji, kā arī dažādas citas izklaides. Tāpat sacensību dalībnieku draugi un paziņas varēs sekot līdzi sacensībām interneta televīzijā tiešraidē.

Visi dalībnieki, kas būs reģistrējušies un finišējuši vismaz trijos no sezonas pasākumiem, arī šogad piedalīsies NISSAN PULSAR izlozē no “Skandi Motors”, kā arī būs iespēja laimēt jaunu Cervélo šosejas riteni no veikala Sportlife. Svinīgā izloze notiks gada pēdējās sacensībās. Iepazīties ar Baltijasmaratoni.lv plānotajiem 2016. gada sezonas tautas sporta pasākumiem, noteikumiem, dalības maksu un distanču maršrutiem, kā arī reģistrēties dalībai var elektroniski mājas lapā http://www.baltijasmaratoni.lv/

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew