Sidebar

“Fakto Auto Tallin Rahvasoit” velobrauciens - kurā iekļautas MTB un šosejas riteņbraukšanas sacensības. Iepriekšējā reģistrācija vērienīgajam pasākumam mājaslapā aerobike.lv turpināsies līdz 31. augustam.

“Fakto Auto Tallin Rahvasoit” velosacensības ar katru gadu iegūst arvien lielāku popularitāti, pulcējot šosejas un kalnu riteņbraucējus ne vien no Igaunijas, bet arī Latvijas, Somijas, Lietuvas un citām valstīm. Šajā gadā sacensību rīkotāji aicina dalībniekus uz četrām dažādām distancēm, no kurām divas būs šosejas riteņbraukšanā, bet divas kalnu riteņbraukšanā. Tāpat īpaši padomāts arī par jaunākajiem dalībniekiem, kuri varēs sacensties aizraujošajos bērnu braucienos.

Garajā šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā aktīvās atpūtas cienītāji veiks 108 kilometru garu distanci. Tikmēr tiem, kuriem šī distance šķiet par garu, lieliski piemērots būs 66,5 kilometru īsais šosejas brauciens. Kalnu riteņbraukšanas cienītājiem tiks piedāvātas 26 un 42,5 kilometru garas distances pa aizraujošiem dažāda seguma ceļiem un takām.

Sacensību rīkotāji parūpējušies arī par īpašu spēka vīru ieskaiti, kur no rīta dalībniekam ir jāpiedalās 42,5 kilometru garajā MTB braucienā, bet pēcpusdienā jāstartē 66,5 kilometru šosejas riteņbraukšanas braucienā.

Sacensību starts ierīkots Tallinā, Brīvības laukumā. Tikmēr Raes pagasta Pētri ciemā. Iepriekšējā reģistrācija nozīmīgajām tautas sacensībām turpinās mājaslapā www.aerobike.lv. Dalības maksas, atkarībā pēc izvēlētās distances ir no 12 EUR.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew