Sidebar

Jau šīs nedēļas svētdienā, 4. septembrī, Siguldā norisināsies Latvijas gada vērienīgākais riteņbraukšanas notikums – 26. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens. Kļuvis zināms, ka īpašās svētku medaļas velobrauciena dalībniekiem kaklā kārs Latvijas riteņbraukšanas leģendas, tostarp Dainis Ozols, Kaspars Ozers, Ivo Lakučs un Ainars Ķiksis.

Turpinot tradīcijas, ikviens Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciena dalībnieks pēc finiša saņem īpašās svētku medaļas, kas ir ne tikai lielisks un vēsturē paliekošs simbols no vērienīgā pasākuma, bet arī apliecinājums pievarētajai distancei. Šajā gadā dalībnieki saņems īpašās Latvijas Riteņbraukšanas federācijas 130 gadu jubilejas medaļas.

Vienības brauciena rīkotāji ir parūpējušies, lai šajā gadā medaļu saņemšanas brīdis pēc finiša būtu vēl īpašāks. Medaļas šajā gadā dalībniekiem finiša zonā pasniegs virkne Latvijas riteņbraukšanas leģendu. Viņu vidū būs Barselonas Olimpisko spēļu medaļnieks šosejas riteņbraukšanā Dainis Ozols, pasaules vicečempions šosejas riteņbraukšanā Kaspars Ozers, Eiropas čempions treka riteņbraukšanā Ainārs Ķiksis, Pasaules junioru čempions, pasaules elites vicečempions, Eiropas čempions un divkārtējā Olimpiskā čempiona Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs un citas Latvijas riteņbraukšanas personības.

Šogad Latvijā vērienīgākais velobrauciens Siguldā norisināsies 4. septembrī un tā dalībniekiem ir iespēja izmēģināt spēkus kādā no trīs distancēm: Sporta šosejas braucienā (84 km), Latvijas Valsts mežu kalnu divriteņu braucienā (49 km), kā arī LDz tautas šosejas braucienā (36 km). Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienā tiks noteikti un apbalvoti ne tikai ātrākie braucēji, bet arī vienotākie darba kolektīvi, visplašāk pārstāvētās pašvaldības, kā arī kuplākās ģimenes.

2. un 3. septembrī pie tirdzniecības parka “Alfa” C ieejas no plkst.10.00 līdz 20.00 būs iespēja izņemt dalībnieku numurus, reģistrēties un iegūt papildus informāciju. Braucienu organizē Igo Japiņa Sporta aģentūra. Aicina VAS Latvijas Dzelzceļš. Atbalsta SEB banka, Itera Latvija, Elektrum, Siguldas novada pašvaldība un Latvijas Olimpiskā komiteja.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew