Sidebar

Par Latvijas Riteņbraukšanas federācijas master (iepriekš veterānu) komisijas priekšsēdētāju uz četriem gadiem vienbalsīgi ievēlēts Ivo Viļumovs. Komisijas padomē ievēlēti tika arī – Aigars Zvingulis, Aleksandrs Aleksandrovs, Normunds Zviedrs un Didzis Zālītis.

Sestdien, 7. janvārī, “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā notika Latvijas Riteņbraukšanas federācijas veterānu komisijas sēde. Tās galvenais uzdevums, atbilstoši LRF statūtiem, bija jauna komisijas priekšsēdētāja un padomes locekļu ievēlēšana. Darba kārtībā tika iekļauti arī vairāki citi jautājumi, tostarp lēmums par komisijas nosaukuma maiņu no veterānu uz master komisiju, tādējādi pielāgojot to Starptautiskās Riteņbraukšanas federācijas oficiāli lietotajam nosaukumam.

Vienbalsīgi par komisijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Ivo Viļumovs, kurš jau vairākas sezonas ir aktīvs cycling for all grupas riteņbraucējs. Vienlaikus I. Viļumovs ir arī sacensību organizators, rīkojot EVELOSTORE.LV kausa izcīņas sacensības. Par komisijas padomes locekļiem tika apstiprināti aktīvi master grupu riteņbraucēji – Aigars Zvingulis, Aleksandrs Aleksandrovs, Normunds Zviedrs un Didzis Zālītis.

Jaunie padomes locekļi vienbalsīgi lēma par komisijas nosaukuma maiņu no veterānu un master. Sēdē tika nolemts arī uz nākamo padomes sēdi sagatavot master padomes nolikumu. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas šosejas un MTB menedžerim tika sagatavots priekšlikums par Latvijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā rīkošanu master un cycling for all vecuma grupām vienā dienā ar elites konkurences grupas braucienu.

Master padome ir izveidojusi oficiālo komisijas elektroniskā pasta adresei - master@lrf.lv. Aicinām cycling for all un master grupu sportistus šeit izteikt savus ierosinājumus par master riteņbraukšanas attīstīšanu Latvijā. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew