Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicējusi 2017. gada LRF nacionālo sacensību kalendāru ar tajā iekļautajām šosejas, kā arī MTB sacensībām. Jaunā sacensību sezona Latvijā startēs 5. martā Liepājā, kur notiks RK “Liepāja” atklātais čempionāts velokrosā.

Mazāk par vienu mēnesi ir atlicis līdz 2017. gada Latvijas riteņbraukšanas sacensību sezonas sākumam. 5. martā norisināsies RK “Liepāja” atklātā čempionāta sacensības velokrosā. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā www.lrf.lv esošajā sadaļā sacensības atrodams 2017. gada šosejas un MTB riteņbraukšanas oficiālais kalendārs, kam drīzumā pievienosies arī BMX sacensības. Lai kalendārs būtu pārskatāmāks un tajā iekļautās sacensības vieglāk pieejamas, tiks publicēti arī konkrēto sacensību nolikumi, rezultāti, kā arī organizatoru mājaslapas adreses. Kalendārs atrodams ŠEIT

Amatieru šosejas un MTB riteņbraucēji aicināti pievērst uzmanību konkrēto sacensību piešķirtajām kategorijām. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas šosejas un MTB amatieru rangi, kuru oficiālais nolikums atrodams zem sadaļas šoseja – amatieru rangs, kā arī MTB – amatieru rangs, paredz, ka atbilstoši kategorijām, “cycling for all” un “master” licenču īpašnieki cīnās par amatieru ranga punktiem. Kopumā sacensības sadalās piecās kategorijās – augstākā, 1.,2.,3., un 4. Punkti tiek piešķirti pirmajām trijām četrām kategorijām. Amatieru rangu nolikums un punktu sistēmas atbilstoši kategorijām atrodami ŠEIT:

Šobrīd LRF nacionālajā šosejas un MTB kalendārā iekļautas kopumā 99 sacensības. (tajā skaitā sacensību seriāla posmi) Organizatoriem, kuri savas sacensības nav iesnieguši līdz 1. februārim, ir iespēja tās, atbilstoši LRF šosejas un MTB sacensību organizēšanas noteikumiem, iesniegt pēc noteiktā termiņa. Sacensību organizēšanas notiekumi atrodami ŠEIT:

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew