Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina šosejas un MTB riteņbraukšanas entuziastus iepazīties ar 2017. gada LRF šosejas, kā arī MTB amatieru rangu sacensībām un tām piešķirtajām kategorijām. Jaunā amatieru rangu sezona startēs 15. aprīlī Dobeles pusē esošajā Apguldē, kur norisināsies “Dobeles kausa” sacensības individuālajā un grupas braucienā.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas oficiālajā mājaslapā www.lrf.lv publicēts 2017. gada šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību kalendārs. Tajā iekļautajām sacensībām arī piešķirtas arī kategorijas, atbilstoši šosejas un MTB riteņbraukšanas organizatoru noteikumiem. Augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas sacensības, kā arī to distances, tiks vērtētas 2017. gada Latvijas amatieru rangā. Paralēli publicēta arī amatieru rangu punktu sistēma, pēc kuras arī veidosies rangā piešķirtie punkti. Jo augstāka kategorija, jo vairāk punkti tiks piešķirti.

Šosejas riteņbraukšanas amatieru rangā iekļautas kopumā 26 sacensības, tostarp seriālu posmi un lielāko sacensību distances. MTB riteņbraukšanas rangā iekļautas 38 sacensības, tostarp seriālu posmi, kā arī tajos esošās distances.

Šosejas amatieru ranga sacensības 2017. gadā atrodamas: ŠEIT

MTB amatieru ranga sacensības 2017. gadā atrodamas: ŠEIT

PAR AMATIERU RITEŅBRAUKŠANAS RANGIEM:

Latvijas amatieru šosejas, kā arī MTB riteņbraukšanas rangi individuālajos un komandu vērtējumos tiks publicēti katras nedēļas trešdienā. LRF amatieru šosejas un MTB (katrā atsevišķi) rangu individuālajā vērtējumā tiks vērtēti 75 procenti  labākie gūtie punkti no visām 2017. gada rangā pieteiktajām sacensību distancēm, kurās ir iespējams iegūt ranga punktus. Tas dos iespēju sportistiem nezaudēt iespējas cīnīties par uzvaru pēc tehnisku problēmu piedzīvošanas (velosipēda defekts) vai izlaistām ranga sacensībām.

“Cycling for all” un “Master” licenču cena 2017. gadam noteikta 20 EUR apmērā. “Master” grupas dalībniekiem ar pensionāra apliecību noteikta 50 procentu atlaide.

LRF amatieru komandu rangā no 2017. gada 1. marta varēs pieteikt neierobežotu skaitu dalībnieku ar “Cycling for all” ,“Master”, zēnu, jauniešu, junioru un meiteņu un apkalpojošā personāla licencēm. Jāņem vērā gan, ka komandu rangā tiks vērtēti tikai “Cycling for all” un “Master” licenču īpašnieki. Katrās ranga sacensībās (vai to distancēs) tiks vērtēti četri labāko sportistu rezultāti, neatkarīgi no tā vai labāko četriniekā ir vīrieši vai sievietes. Tiks vērtētas arī komandas, kur būs trīs vai mazāk dalībnieki. Komandu pieteikšana amatieru rangam notiks elektroniskā veidā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā - sadaļās šoseja un MTB - Amatieru rangs - Komandas - pieteikt komandu. Šosejas un MTB komandas jāpiesaka atsevišķi. 

Katrai reģistrētajai komandai lrf.lv lapā tiks izveidots savs komandas profils ar sportistu vārdiem, uzvārdiem un komandas foto. Piesakot komandu līdz 1. aprīlim, reģistrācijas maksa ir 20 EUR. Reģistrējot komandu pēc noteiktā termiņa, reģistrācijas maksa būs 40 EUR. Amatieru sportistiem būs iespēja šosejas un MTB rangos pārstāvēt divas dažādas komandas, reģistrējot savu licenci, norādot savu šosejas un MTB komandu. Komandas maiņa sezonas laikā būs iespējama vienu reizi, līdz tekošā gada 1. jūlijam. LRF, sadarbībā ar rangā iekļauto sacensību organizatoriem, publicēs ranga atjauninājums katras nedēļas trešdienā.

Sezonas noslēgumā LRF godināšanas pasākumā tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji šosejas amatieru rangā vīriešiem un sievietēm, kā arī komandām. Arī MTB rangā  tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu, sieviešu un komandu vērtējumā. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew